Najniższe ceny za pobyt
Hotels.com
73 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 13.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
eDreams
StayForLong91 USD
Trip.com94 USD
Wyświetl wszystkie 11 ofert
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2016

Zacny stary hotel w idealnej lokalizacji-w samym centrum Ostravy. Nietypowo i dość oryginalnie urządzony - zwłaszcza militarny bar ale i reszta interesująca. Dobra i miła obsługa. Niestety w sobotnią noc bywa bardzo głośno z powodu balujących turystów-hotel jest w centrum klubowej i barowej okolicy. Pokoje komfortowe i czyste. Air Condition. Bezpłatny i szybki internet Wi-Fi w pokojach. Jeszcze w żadnym hotelu nie spotkałem profesjonalnego roweru stacjonarnego (do spinningu) Schwinn - w pokoju jak w hotelu Brioni ! Robi wrażenie i może się przydać. Bezpieczny parking hotelowy (10 Euro) warto skorzystać bo okolica weekendowo bardzo "rozrywkowa" i nie ma gdzie zostawić pojazdu. Śniadania porządne ale warto pojawić się godzinę przed końcem wydawania. Lokalizacja, obsługa i sensowna cena to największe atuty hotelu

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od podwórza mogą być cichsze niz od ulicy.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, 554jaceks
Zrecenzowano: 13 lutego 2014

Hotel położony w samym środku ulicy Stodolni - idealne miejsce na nocleg podczas pobytu w tej części miasta. Mankament to wielkość niektórych pokoi, ich wystrój. W pokojach jest czysto. Wyposażenie pokoi zgodne z 4*; Plusy: lokalizacja, restauracja i znakomite śniadanie.

Termin pobytu: maj 2013
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Jaropawlas
Zrecenzowano: 7 września 2013 z urządzeń przenośnych

3 gwiazdki w nazwie idealnie odzwierciedlałyby standart hotelu. Pokoje nie są zbyt duże, ale nie można powiedzieć też, że są zbyt małe, jeśli chodzi o rozmiar to tylko łazienka pozostawia wiele do życzenia. Lokalizacja w centrum miasta nadrabia sporo, jeśli ktoś przyjechał na jedną noc, żeby poszaleć po klubach, w innym wypadku niestety nie polecam wizyt w weekend, ogromny hałas do późnych godzin nocnych. Śniadanie skromne, ale smaczne. Obsługa pomocna i dobrze mówiąca po angielski.

Termin pobytu: wrzesień 2013
Dziękujemy, RafalBB
Zrecenzowano: 16 czerwca 2013

Plusy: lokalizacja, restauracja i znakomite śniadanie.

Termin pobytu: czerwiec 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MarcinF509
Zrecenzowano: 9 czerwca 2013

Bardzo dobry hotel.Idealny stosunek ceny do jakości.Pokoje nie są może ogromne , wystarczające.Nie wybieramy się przecież by przebywać tylko w pokoju.Czyste , zadbane.Jedzenie OK.Na uwagę zasługuje zwłaszcza lokalizacja.W samym centrum wydażeń.Polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2013
Dziękujemy, MiroslawK_13