Najniższe ceny za pobyt
73 USD
Hotels.com
73 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 13.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
ZenHotels.com
StayForLong90 USD
Trip.com93 USD
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 13 lutego 2014

Hotel położony w samym środku ulicy Stodolni - idealne miejsce na nocleg podczas pobytu w tej części miasta. Mankament to wielkość niektórych pokoi, ich wystrój. W pokojach jest czysto. Wyposażenie pokoi zgodne z 4*; Plusy: lokalizacja, restauracja i znakomite śniadanie.

Termin pobytu: maj 2013
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Jaropawlas
Zrecenzowano: 7 września 2013 z urządzeń przenośnych

3 gwiazdki w nazwie idealnie odzwierciedlałyby standart hotelu. Pokoje nie są zbyt duże, ale nie można powiedzieć też, że są zbyt małe, jeśli chodzi o rozmiar to tylko łazienka pozostawia wiele do życzenia. Lokalizacja w centrum miasta nadrabia sporo, jeśli ktoś przyjechał na jedną noc, żeby poszaleć po klubach, w innym wypadku niestety nie polecam wizyt w weekend, ogromny hałas do późnych godzin nocnych. Śniadanie skromne, ale smaczne. Obsługa pomocna i dobrze mówiąca po angielski.

Termin pobytu: wrzesień 2013
Dziękujemy, RafalBB
Zrecenzowano: 16 czerwca 2013

Plusy: lokalizacja, restauracja i znakomite śniadanie.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MarcinF509
Zrecenzowano: 9 czerwca 2013

Bardzo dobry hotel.Idealny stosunek ceny do jakości.Pokoje nie są może ogromne , wystarczające.Nie wybieramy się przecież by przebywać tylko w pokoju.Czyste , zadbane.Jedzenie OK.Na uwagę zasługuje zwłaszcza lokalizacja.W samym centrum wydażeń.Polecam.

Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 2 czerwca 2013

Odwiedziliśmy industrialną Ostrawę, znaleźliśmy hotel w centrum, na ulicy Stodolni. Okazało się,że na tej ulicy jest mnóstwo klubów. Noc pełna wrażeń... A hotel? No tak, samo centrum, wszędzie blisko. Hotel stylowy. Pokój, który dostaliśmy niewielki, przytulny. Minibar pełny. Problem z malutką łazienką, nogi masz pod prysznicem... Niedosyt kanałów tv i jej jakości. A ciekawostka: stare drzwi i metalowe klucze. Słabe wyciszenie. Rano milutkie i syte śniadanie. Nie jest źle! Ciut drogo i zbyt dużo gwiazdek jak na ten poziom.

1  Dziękujemy, Highlander2one