“Bardzo dobre jedzenie”
Moravska Chalupa — recenzja

Moravska Chalupa
Nr 6 wśród 396 Restauracje (Ostrawa)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lokal czysty, obsługa szybka i bardzo miła.
Polecam specjalność restauracji : placek z mięsem ( coś podobnego do placka po węgiersku ) i pierś z kurczaka z sosem szpinakowym. Oczywiście na początek zupa czosnkowa - rewelacyjna

Dziękujemy, komismix

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jedzenie dobre, karta w języku angielskim ułatwia wybór, personel porozumiewa się po polsku i angielsku, wnętrze czyste i schludne. Być może to moja wina i zazgrzytała komunikacja, ale kelnerka zabrała pieniądze i wydała się zdziwiona, gdy poprosiłam o resztę. Życzę jak najbogatszych gości, ale napiwek w wysokosci 75% ceny obiadu raczej nie powinien należeć do bezwarunkowego standardu... Ogólnie jestem zadowolona, ale polecanie akurat Chałupy w lokalnym przewodniku z pominięciem innych restauracji z czeskimi daniami jest odrobinę na wyrost.

Dziękujemy, Dzuljowa
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, miła obsługa, wystrój i czystość w porządku. Jedyny minus: na stole przed posiłkiem położono orzeszki, wszyscy intuicyjnie wzięliśmy je za 'poczekajkę', jednak dopisano je do rachunku.

Dziękujemy, Dominik T
Zrecenzowano 1 maja 2019

Bardzo dobre jedzenie w czeskiej Ostrawie. Polecam szczególnie wędzone ozorki, tatar bardzo dobra kaczka.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 626ge0rge
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Zupa czosnkowa bardzo dobra ,reszta do zjedzenia ,ale nic specjalnego no i jeszcze wyprażany ser .BRAK u nich dobrych surówek nie mylić z sałatkami

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, lineker102018

Moravska Chalupa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrawa, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Moravska Chalupa? Podziel się wrażeniami!