Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com77 USD
Expedia.com75 USD
eDreams77 USD
Agoda.com77 USD
Travelocity75 USD
Prestigia.com95 USD
Wyświetl wszystkie 16 ofert
Zrecenzowano: 19 grudnia 2019

Ostravski Mercure w mojej opinii to jedn z najlepszych hoteli z jakich mam przyjemność korzystać.nie zdażyło mi się aby nie były respektowane przywileje wynikające ze statusu LCAH. Wspaniała lokalizacja pozwalająca w 5 minut znaleźć się na Ostravskim rynku.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, robertcJ1404JV
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure_Ostrava, General Manager, Mercure Ostrava CenterOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2020

Szanowny Panie,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w Mercure Ostrava Center Hotel. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.
Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Z poważaniem,
Jiří Hnolík, General Manager

Zrecenzowano: 24 października 2019

Za każdym razem kiedy jestem w Ostrawie to zawsze wybieram ten hotel. Jakość usług jest zdecydowanie większa niż opisowe cztery gwiazdki. Pokoje są czyste, zadbane i przestronne. Przywileje statusowe jak najbardziej respektowane. Obsługa hotelu jest niesłychanie uprzejma, zawsze powita z uśmiechem i pomoże w każdej sytuacji :) Bardzo, ale to bardzo miłym zaskoczeniem był prezent od hotelu z okazji urodzin. Wywołał u mnie duże, pozytywne zaskoczenie za co jeszcze raz serdecznie dziękuję! Polecam każdemu Mercure Ostrava Center. Mam już za sobą kilkanaście pobytów w tym hotelu i za każdym razem odnoszę wrażenie, że jest coraz lepiej :) Z chęcią ponownie wrócę!

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, michalkobus1c

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Pozdrawiamy,
Jiří Hnolík, General Manager

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Po raz kolejny miałem przyjemność przebywać w tym hotelu. Jak zawsze hotel stanął na wysokości zadania, aby uprzyjemnić mój pobyt poprzez podniesienie kategorii pokoju oraz duży wybór napojów powitalnych. Dopełnieniem przyjemnego pobytu w hotelu był w pełni profesjonalny personel, który bez problemu spełnił wszelkie prośby.

1  Dziękujemy, Adam B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure_Ostrava, General Manager, Mercure Ostrava CenterOdpowiedź udzielona 24 czerwca 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za udzielenie nam doskonałej oceny i polecenie naszego hotelu innym podróżnym.
Jestem przekonany, że cały personel cieszył się z zaspokajania Twoich potrzeb tak samo, jak z przyjemności pobytu.
Proszę o kontakt przed następną wizytą, chciałbym osobiście podziękować za miłe słowa.

Z wyrazami szacunku,
Vladimir Sic, dyrektor generalny

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

To moja kolejna wizyta w hotelu. Jest to mój ulubiony hotel sieci Mercure. Zawsze wszystko jest w najlepszym porządku, podniesienie standardu pokoju jak zwykle otrzymane. Oczywiście bez problemu było z późnym wymeldowaniem. Personel jak zawsze uśmiechnięty i zadowolony.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, robertcJ1404JV

Drogi Gościu,

Dziękujemy za ostatni pobyt w naszym hotelu i poświęcenie czasu na napisanie nam wspaniałej recenzji!
Przekażę twój komentarz swojemu zespołowi, jestem pewien, że docenią go bardzo.
Z wielką przyjemnością będę mógł ponownie zaopiekować się tobą w naszym hotelu, więc daj nam znać, jeśli planujesz wrócić.

Jeszcze raz dziękuję i uważaj.
Z wyrazami szacunku
Vladimir Sic, dyrektor generalny

Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko Rynku i rozrywkowej ulicy Stodolni.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa hotelu, pokoje bardzo przestronne, czyste, klasycznie urządzone.
Polecam na wyjazd do Ostrawy!

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, AdiRybnik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure_Ostrava, General Manager, Mercure Ostrava CenterOdpowiedź udzielona 7 maja 2019

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za tę piękną informację zwrotną i mam nadzieję, że będziemy mogli ponownie powitać Państwa w hotelu Mercure Ostrava Center.

Jeszcze raz dziękuję za cały zespół
Vladimír Šic
kierownik hotelu