“Smacznie”

Zamek Zabreh - restaurant
Nr 4 wśród 396 Restauracje (Ostrawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona w południowej części Ostrawy, pomiędzy blokami ale blisko ciągów komunikacyjnych, przed wejściem parking dla klientów. Przyjemny wystrój, menu w języku czeskim i angielskim, część obsługi porozumiewa się w języku polskim. Jedzenie bardzo dobre, czas oczekiwania to około 20 minut, wielkość porcji w sam raz, można się najeść ale nie przejeść. Ceny raczej standardowe - za wołowinę z knedlikami, kaczkę (oba dania godne polecenia), herbatę i piwo Svetly Pikard zapłaciliśmy 582 CZK czyli niecałe 100 PLN. Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, skrodzik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EMarie2013, Manažer, Zamek Zabreh - restaurantOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Zrecenzowano 1 września 2019

W drodze do domu pokierowalismy się
opinią tripadvisor i zatrzymaliśmy się na obiad.
Obsługa miła, mówiąca nawet po polsku, jedzenie smaczne....polecam!

Dziękujemy, Viverevacanza

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami i informacją że kelnerzy komunikują się w języku polskim pojechaliśmy z rodzicami. Kelnerka która nas obsługiwała po prostu nas olała. Przy prośbie o pomoc w menu stwierdziła że mamy sobie sprawdzić w Google. Niestety po takim stwierdzeniu opuściliśmy lokal. Nie polecam. Jedynie stracone kilometry.

1  Dziękujemy, 405micha_p
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kierując się wysoką oceną na TripAdvisor postanowiliśmy zjeść obiad w tej restauracji. Usiedliśmy w ogródku, w bardzo pięknym i przyjemnym otoczeniu. Duży plus za kocyki, które można było rozłożyć na ławce przy stoliku. Menu w języku czeskim i angielskim, kelnerzy natomiast znają język polski, więc nie ma problemu ze złożeniem zamówienia. Bardzo sympatyczna i uprzejma obsługa. Mąż zamówił wołowinę w sosie z knedlami, córeczka frytki, ja natomiast nóżkę z kaczki z gnocchi i kapustką. Wszystko wyglądało i smakowało znakomicie. Za ten obiad plus napoje zapłaciliśmy około 610 CZK. Płatność w koronach, euro lub kartą. Naprawdę warto jeść w takich urokliwych miejscach jak ta restauracja. Szczerze polecam.

1  Dziękujemy, 758izabelad

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrza i sympatyczny ogródek piwny na dziedzińcu.Bardzo dobry gulasz z knedlem oraz sznycel po wiedeńsku i piwo lane. Za obiad dla 4 osób z napojami X2 zapłaciliśmy 1350 kc.

Dziękujemy, makwia22

Zamek Zabreh - restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrawa, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Zamek Zabreh - restaurant? Podziel się wrażeniami!