Najniższe ceny za pobyt
Booking.com
69 USD
Wyświetl ofertę
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 11.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
ZenHotels.com
eDreams69 USD
getaroom.com72 USD
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 18 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie przed budynkiem słabe. Hotel zaskakuje pozytywnie po zameldowaniu. Pokoje czyste, wygodne łóżka i dobre śniadania z dość sporym wyborem jedzenia. Obsługa hotelu pomocna - starają się. Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 708rafalz
Zrecenzowano: 3 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia pokoje w prawdzie nie są na 4* ale bar hotelowy świetny z pięknymi drinkami bardzo miła i profesjonalna obsługa, ponadto śniadania przepyszne i duży wybór jedzonka ceny tez przystępne

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, agnes9012
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kateřina B, Manažer, Best Western Hotel VistaOdpowiedź udzielona 11 lutego 2018

Dziękuję. We are trying to focus on two key features - good sleep and good breakfast. So we are happy if you are satisfied with our food and beverage services. (By the way we are certified as 4* according to international guidlines).

Thank you!

Zrecenzowano: 13 września 2017

Dobry hotel na krótki pobyt - czyste, przestronne pokoje, małe łazienki. Bardzo dobre śniadanie, urozmaicone - dla każdego coś miłego. Hotel trochę przypomina obiekty z komunistycznej przeszłości, ale widac duże staranie o zmianę. Obsługa przyjazna, w szczególności recepcji.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, monikak239

Dziękuję! Position of hotel is ideal for transit. Peaceful place, but close to highway... As breakfast is very important for the start of the day, we are trying hard to make it suitable for everyone.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny, położony w spokojnej okolicy. Od centrum oddalony jest o jakieś 5 km (my podjezdzalismy tramwajem/autem). Pokoje czyste, jednak w naszym w przedpokoju okropnie smierdzialo, nie dało się tego wywietrzyc. Śniadanie na 5+, ogólnie polecamy :)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, karolinad701

Dziękuję. Przykro nam, że było coś, co można poczuć w sali.:( Śniadanie jest podstawą dnia! ;)

Zrecenzowano: 11 lipca 2016

Miły i ładny i bardzo bezpieczny hotel w spokojnej okolicy. Łóżko duże i wygodne. Ładny przestronny pokój. Śniadanie bardzo smaczne z różnorodną ofertą. Miła obsługa i pomocna recepcja. Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę