Ostrawa

“Super”
Dama Pykova — recenzja

Dama Pykova
Nr 112 wśród 398 Restauracje (Ostrawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia włoska jedzenie bardzo dobre, steki odpowiednio wysmarzone, makarony domowej roboty. Ceny koło 30 zł za danie polecam w 100 %

Dziękujemy, 308mariuszh

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do tego miejsca będąc przejazdem w Ostrawie na obiado-kolację.

Okazało się,że w piątek wieczorem nie łatwo znaleźć tam wolny stolik zwłaszcza na zewnątrz (lubimy takie miejsca, bo ilość klientów często świadczy o jakości).

Nasze zamówienie było skromne ale bardzo pyszne.
Porcje-duże, tak że trudno było wszystko zjeść, a ceny niskie.

Brak menu dla dzieci.

Choć wystrój nie zachwyca, ale obsługa i jedzenie rekompensują to.
Polecam

Dziękujemy, kasiula8
Zrecenzowano 16 września 2017

Są dwie restauracje pod wieżą ratuszową i ta jest wspaniałą niespodzianką. Marudziliśmy, chcieliśmy czeskiego jedzenia a tu wszystko w niedziele pozamykane. A tymczasem pod ratuszem, niepozorny lokal, który od strony placu wydaje się być nieinteresujący. A tymczasem to klimatyczne, bardzo ładnie urządzone miejsce. Jedzenia strasznie dużo, porcje naprawdę solidne i trochę na dania się czeka. Wszystko świeżutkie i bardzo smaczne. Ceny śmiesznie niskie jak na takie posiłki i lokalizację.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Ilona Ł
Zrecenzowano 10 września 2019

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dama Pykova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrawa, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Dama Pykova? Podziel się wrażeniami!