Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
eDreams93 USD
Agoda.com93 USD
Tripadvisor93 USD
Expedia.com
Hotels.com
Travelocity
Wyświetl wszystkie 16 ofert
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Hotel ma już chyba z 10 lat, ale wciąż wygląda jakby był nowy.

Check-in i check-out sprawne, obsługa bardzo symatyczna, jak zwykle, wszystko się zgadzało. Udzielone zostały też wszystkie przywileje wynikające z tytułu posiadanej karty członkowskiej Club Carlson.

Pokój i łazienka odpowiednie do klasy 4* hotelu światowej sieci.

Internet działający bez zarzutu.

Fajne, nieduże spa z dwoma saunami, jaccuzzi i leżakami plus mini siłownia.

Całość pobytu bardzo udana. Hotel zdecydowanie do polecenia i oczywiście warty tego, by znowu wrócić!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Kemp_Igo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Ostrava, General Manager, Quality Hotel Ostrava CityOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Szanowny panie Igor,

Szanujemy bardzo panu ocene i mile komentarze . Dziekujemy, ze pan zdecydowała skorzystać z naszych uslug. Masz rację Nasz hotel obchodzi w tym miesiącu 10. rocznicę (sierpień).

Dziekujemu panu za pobyt w hotelu Park Inn by Radisson Hotel Ostrava i mamy nadzieje, ze spotkamy pana niedlugo w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 11 maja 2018

Fajne miejsce, na jedną noc (kiedy np. trzeba się przespać w drodze do innego miejsca). Nie korzstaliśmy z opcji śniadania, także tego nie oceniam. Sam pokój w porządku, czysto i przestrzennie. Obsługa bardzo miło (nocowałam w dniu kobiet i dostałam przy zameldowaniu kwiatka - drobny gest, a cieszy:)). Brawo za pomysł. Kolację musiliśmy zjeść w lobby, bo restauracja funcjonuje krótko (mimo iż zamawialiśmy kilka chwil po 21:00). Ceny z karty dań dość wysokie, porcje raczej mniejsze niż większe, ale smacznie! Generalnie na 5.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 799gocv
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Ostrava, General Manager, Quality Hotel Ostrava CityOdpowiedź udzielona 14 maja 2018

Szanowna pani Alicja,

bardzo pani dziekujemy za opinie na nasze uslugi i pomaga nam w nowych innowacjach.
Szanujemy bardzo pani ocene, Dziekujemy mile komentarze i zalecenia dotyczące ulepszeń.
Dziekujemu pani za pobyt w hotelu Park Inn by Radisson Hotel Ostrava i mamy nadzieje, ze spotkamy pani niedlugo w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 7 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Mile zaskoczyła mnie obsługa recepcji mówiąca całkiem nieźle po polsku. Pokój ok, ale bez rewelacji. Trochę bez gustu. Trochę przaśny, łóżko wygodne, czajnik do dyspozycji dla gości w pokoju. Za to łazienka lepsza, nowa armatura. Bardzo bogate i smaczne śniadanie w formie bufetu! Na obiad polecam pieczeń z puree.

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, metrodot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Ostrava, General Manager, Quality Hotel Ostrava CityOdpowiedź udzielona 8 marca 2018

Szanowny metrodot,

Szanujemy bardzo pana ocene i dziekujemy, ze pan zadecydowal zkorzystac z naszych uslug. Doceniamy Państwa ocenę i konkretne zalecenia.

Zrecenzowano: 3 stycznia 2018

Termin pobytu: grudzień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Park Inn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Ostrava, General Manager, Quality Hotel Ostrava CityOdpowiedź udzielona 4 stycznia 2018

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 20 lipca 2017

Hotel położony jest ok 15 min spacerem od głównej restauracyjno-imprezowej ulicy miasta.
Miła obsługa w recepcji oraz pod czas śniadania.
Fajna siłownia i cześć odnowy biologicznej. Pokoje sa ok i styl eko fajne jest połączony w funkcjonalnością i wygoda gościa.
Podczas śniadania jest kilka lokalnych przysmaków.
Polecam wizytę w tym hotelu

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, TomiNeXt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Ostrava, General Manager, Quality Hotel Ostrava CityOdpowiedź udzielona 21 lipca 2017

Szanowny TomiNext,

Dziekujemy panu za pobyt w hotelu Park Inn by Radisson Hotel Ostrava i za opinie.
Mamy nadzieje, ze spotkamy pana niedlugo w naszym hotelu.

Generla Manager