“Lunch w centrum starówki.”
Restaurant u Morice — recenzja

Restaurant u Morice
Nr 10 wśród 236 Restauracje (Ołomuniec)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja.Nieopodal górnego rynku, vis-a-vis kościoła św.Maurycego. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.Uprzejma obsługa,krótki czas oczekiwania na zamówienie.Polecamy.

Dziękujemy, Zbigniew S

Zrecenzowano 31 marca 2019

Solidna czeska knajpa pod patronatem lanego na 4 sposoby :) Urquella . Dobre jedzenie bez fajerwerków. Polecam ciekawie podaną wątróbkę i kulajdę. Obsługa szybka miła i bardzo kompetentne. W weekendy warto zarezerwowac stolik. Byłem tam w 2018/2019 kilka razy zawsze było ok. Z czystym sumieniem Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, DDTEKUM
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Zachęcone pozytywnymi opiniami pojechałyśmy do restauracji "u Morice". Jednak wizycie naszej towarzyszyło głównie rozczarowanie. Przystawka była super - placki z marchewki i pietruszki ze świetnym sosem czosnkowym. Zapowiadało się cudnie, a potem dostałyśmy 4 dania, z których żadne nie było już super... "Sparrow" - wołowina była niezła, ale podanie fatalne (okropne, sine kluchy polane breją - bardzo nieapetycznie wyglądające), do tego mało przyprawione. Pasta z pomidorami i kurczakiem smakowała jak z kubeczków Knorra zalewanych wrzątkiem. Był makaron - i owszem, był sos pomidorowy (jak dla dzieci, bez smaku i przypraw), a do tego, dam sobie rękę uciąć, wczorajsze kawałki kurczaka - suche, ciemne, twarde. I ostatnie danie to pieczony camembert bez wyrazu i sałatka, której jedynym atutem był vinegret. Kiepścizna. Obsługa miła i pomocna, ale cóż z tego...

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Mgdalena G
Zrecenzowano 31 lipca 2017

Podczas jednodniowej wycieczki do Olomouca jedliśmy w tej restauracji obiad. Jedliśmy grillowanego łososia oraz rybne danie dnia. Obydwa dania były bardzo smaczne. Do picia zamówiliśmy, jak zwykle w Czechach pyszne piwo (chociaż jeżeli mam być szczery, to Pilsner Urguell nie jest moim ulubionym). Obiad zakończyliśmy espresso, które było bardzo dobre. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo miła i kompetentna obsługa. Dodatkowo posiłek umilała nam muzyka organowa dochodząca z pobliskiego kościoła (jedliśmy na zewnątrz) Z pewnością jeszcze wrócimy do pięknego Olomouca i wtedy ponownie odwiedzimy Restaurant u Morice. Polecamy!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Dariusz1974
Zrecenzowano 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra ekskluzywna restauracja w przystępnej cenie. Wszystko smakowało wyśmienicie. W toaletach czysto i schludnie. Obsługa miła, pomocna w wyborze dań i szybka. Szczerze polecam każdemu, kto odwiedza Ołomuniec.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Safari717536

Restaurant u Morice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ołomuniec, Olomouc Region

Byłeś(-aś) w Restaurant u Morice? Podziel się wrażeniami!