“pyszne”
Grill Pub Pod Lipami — recenzja

Grill Pub Pod Lipami
Nr 20 wśród 236 Restauracje (Ołomuniec)

W drodze z Chorwacji do Poznania zajechaliśmy coś zjeść. Moja sałatka z grilowanym serem, buraczkami, sosem słodko-kwaśnym była rewelacyjna a do tego frytki z batatów i domowy chleb również bardzo dobre. Mąż zamówił stek oraz tradycyjne frytki i również był zachwycony. Jedyny minus, że dania nie były zbyt duże ale smakowo doskonałe :)

Dziękujemy, Meander497656

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W drodze do Wiednia z Poznania zgłodniałem na terenie Czech zatrzymując się ma autostradowej restauracji straciłem apetyt na chwilę stwierdziłem, że należy coś znaleźć w pobliżu nie daleko od trasy
Natrafiłem tym sposobem na Grill pod Lipami
Trochę problem z parkowaniem ale to była oznaka, że tu się dzieje !!!!
Jedzenie bardzo smaczne, małe menu ale konkretne, można posiedzieć w ogródku,
Bardzo polecam!!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, saveg69
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mogę tylko zachęcić do tego lokalu. Świetne piwo. Świetna kuchnia. Dobra obsługa. Tylko korzystać. Lokal pełen ludzi. Może brakować miejsc.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 10slawekw
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Grill pub po Lipami to miejsce gdzie smacznie zjadłem. Panie kelnerki we dwie cierpliwie przyjmowały zamówienie. Przemiła obsługa. Ceny przystępne. Polecam makrele z grila. Można płacić karta.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, mpiwons
Zrecenzowano 9 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Ceny.też ok. Polecam każdemu. Zamowilismy piwo i dania. Duże i smaczne porcje.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, qciaA

Grill Pub Pod Lipami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ołomuniec, Olomouc Region

Byłeś(-aś) w Grill Pub Pod Lipami? Podziel się wrażeniami!