“Jedzenie bardzo słabe ”
Lokal U Caipla — recenzja

Lokal U Caipla
Nr 26 wśród 1 172 Restauracje (Brno)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo słabe, zamówiliśmy rosół, karkówkę z duszoną kapusta i sałatkę z kurczakiem. Rosół mniej więcej przypominał wodę z bardzo mała ilością pokrojonej marchewki i kurczaka, karkówka w miarę ale kapusta słodka jak nie wiem co. Sałatka kurczakiem nie należała nawet do przeciętnych :/ nie polecam!!!

Dziękujemy, dorotag924

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Duży wybór smacznych dań. Piwo rewelacyjne z własnych kadzi. Miła obsługa. Ceny umiarkowane. Polecam żeberka wieprzowe.

Dziękujemy, tomekk522
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór dań z kuchni czeskiej i lokalnych piw. Obsługa bez zastrzeżeń, polecam!

Dziękujemy, 2019i20
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem ochotę na szybki i dobry obiad -i nie zawiodłem się. Akurat było wolne miejsce stojące, więc skorzystałem. Bardzo dobre piwo, zamówienie szybko zrealizowane. Syr znakomity, ziemniaki również. Całość na 5, choć tanio nie jest. Ale nie da się tanio i dobrze ☺️

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Sebastian Ł
Zrecenzowano 24 października 2018

Miejsce dobre zarówno na szybki biznesowy lunch, jak i kolację z przyjaciółmi. Smaczne jedzenie. Uwaga na bardzo duże porcje!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, malgorzatatomczyk

Lokal U Caipla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brno, South Moravian Region

Byłeś(-aś) w Lokal U Caipla? Podziel się wrażeniami!