Brno

“Polecam”
Cafe Placzek — recenzja

Cafe Placzek
Nr 10 wśród 84 Kawa i herbata (Brno)
Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, przyjemna okolica i dobra kawka. Fajne miejsce na śniadanie, polecam serdecznie :)

Dziękujemy, Gosiekpee

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Duży wybór dobrego jedzenia. Obsługa miła. Szybki czas realizacji zamówienia. Śniadania bardzo smaczne. Ceny umiarkowane.

Dziękujemy, tomekk522
Zrecenzowano 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Kawa bardzo dobra, ciekawy wystrój, natomiast dziwi fakt, ze wielu pozycji i dodatków z menu nie było w niedziele ok 11... Należy to poprawić.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, ngalczynska
Zrecenzowano 1 stycznia 2016

Szczęście, że trafiłyśmy na Placzka, gdy kawy nam się chciało bardzo... a kawę mają dobrą :) Przyjemna kawiarenka, dwupiętrowa. Obsługują panowie kelnerzy, milsi i mniej milsi. Ciasta pycha. Tort sachera powalił z nóg. Nie za słodki, z marmoladą. Tiramisu lekkie, bardzo duża porcja. Pech chciał, że przy kolejnej wizycie, planując zjeść w Placzku śniadanie, niestety nam się nie udało... Zamiast wymarzonych naleśników i tostów, zadowoliłyśmy się kiełbaską z jajkiem na twardo i soczewicą. Bez szału. Miejsce i tak warte polecenia :)

Termin wizyty: styczeń 2016
Dziękujemy, ED e
Zrecenzowano 14 listopada 2014

Świetny wystrój, miła obsługa (choć raczej trudno tam porozumieć się po angielsku). Piłam tam przesmaczną kawę z syropem lawendowym. Idealne połączenie - nie za dużo, ani nie za mało syropu. A wrażenia po tej kawie zostały do dziś :) Polecam!

Termin wizyty: październik 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, 476kb

Cafe Placzek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brno, South Moravian Region

Byłeś(-aś) w Cafe Placzek? Podziel się wrażeniami!