Zrecenzowano: 20 września 2017

Plusy: Pokój duży, wygodny, dobrze wyposażony, zamykany parking, bezpłatna taksówka do centrum, akceptowalne śniadanie.
Minusy: Fatalna okolica w wyglądającej na niebezpieczną dzielnicy, powitał nas widok pijanego menela zgarnianego przez policję z przed wejścia do hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, MMMMonika
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy apartament dwupoziomowy dla rodziny 2+2. Naprawdę super pokój. Mnóstwo miejsca, kuchnia, ładna łazienka z wanną. Do dyspozycji gości basen na dworzu. Smaczne jedzenie w restauracji i darmowy transport z hotelu do centrum i z powrotem. Aż żal że spędziliśmy tylko jedna noc....

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, QbaDe
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel. Kilkanaście minut od centrum. Może okolica nieciekawa z racji obecności innych nacji niż Czesi.. Ale jest duży parking zamykany na bramę. Bardzo miła obsługa mówiąca również w języku angielskim. Basen, siłownia to kolejne atuty. Hotel posiada swoją restauracje z WYŚMIENITYM JEDZENIEM. Szczerze Polecam!

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dominik M
Zrecenzowano: 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, szukaliśmy ze znajomym noclegu, przejazdem przez Brno. W środku bardzo miłe panie, rozmawiające po angielsku, z uśmiechem i kulturą, zaproponowały nam pokój w przystępnej cenie (ok 80 zł na głowę ) plus parking strzeżony który, jeśli ktoś sobie ceni bezpieczeństwo swojego pojazdu, jest w tej okolicy niezbędny, bowiem ulicę wokół ROJĄ się od wszelkiej maści podejrzanych grupek osób z nizin społecznych, pijaków i patologicznych małolatów o ''sniadej'' cerze. Ulicę wokół brudne że aż się dosłownie potykałem o butelki, śmieci itp. W samym hotelu zupełnie inna bajka- telewizor plazma, darmowe wi-fi, sejf, łazienka z wanną, aneks kuchenny, bardzo dobrze wyposażony, wygodne łóżka i widok na znacznie lepszy dziedziniec wewnętrzny. Może okolica nie zachęca do wieczornych spacerów Ale sam hotel polecam, tym bardziej ze dość blisko usytuowany centrum, gdzie można podjechać taksówką, samochodem lub przejść na piechotę w kilka minut.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Eledrin
Zrecenzowano: 7 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Dobry stosunek jakości do ceny. Dobra lokalizacja. Blisko centrum. Nie korzystałam z taksówki. Każdy kto obawia się lokalizacji powinien obowiązkowo odwiedzić pobliskie Muzeum Romów. Zestresowani mogą zostawić samochód na wewnętrznym parkingu. Płatnym oddzielnie

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, czar0wnica
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hanzelkova, Ředitel prodeje, eFi HotelOdpowiedź udzielona 9 maja 2017

Hello,

Thank you for your feedback and using our services!

Looking forward to your next visit!