Zrecenzowano: 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, szukaliśmy ze znajomym noclegu, przejazdem przez Brno. W środku bardzo miłe panie, rozmawiające po angielsku, z uśmiechem i kulturą, zaproponowały nam pokój w przystępnej cenie (ok 80 zł na głowę ) plus parking strzeżony który, jeśli ktoś sobie ceni bezpieczeństwo swojego pojazdu, jest w tej okolicy niezbędny, bowiem ulicę wokół ROJĄ się od wszelkiej maści podejrzanych grupek osób z nizin społecznych, pijaków i patologicznych małolatów o ''sniadej'' cerze. Ulicę wokół brudne że aż się dosłownie potykałem o butelki, śmieci itp. W samym hotelu zupełnie inna bajka- telewizor plazma, darmowe wi-fi, sejf, łazienka z wanną, aneks kuchenny, bardzo dobrze wyposażony, wygodne łóżka i widok na znacznie lepszy dziedziniec wewnętrzny. Może okolica nie zachęca do wieczornych spacerów Ale sam hotel polecam, tym bardziej ze dość blisko usytuowany centrum, gdzie można podjechać taksówką, samochodem lub przejść na piechotę w kilka minut.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Eledrin
Zrecenzowano: 7 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Dobry stosunek jakości do ceny. Dobra lokalizacja. Blisko centrum. Nie korzystałam z taksówki. Każdy kto obawia się lokalizacji powinien obowiązkowo odwiedzić pobliskie Muzeum Romów. Zestresowani mogą zostawić samochód na wewnętrznym parkingu. Płatnym oddzielnie

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, czar0wnica
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hanzelkova, Ředitel prodeje, eFi HotelOdpowiedź udzielona 9 maja 2017

Hello,

Thank you for your feedback and using our services!

Looking forward to your next visit!

Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Hotel dosyć blisko centrum lecz okolica nie zachęca do spacerów. Hotel mieści się w środku dzielnicy romskiej. Należy wracać z wieczornej kolacji na starówce raczej taksówką. Należy też koniecznie parkować na wewnętrznym parkingu. Pokoje czyste ,śniadania smaczne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z oknami nie od ulicy
Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, mada200016
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Apartament rodzinny jest bardzo przestronny, To praktycznie mieszkanie z bogatym wyposażeniem. Bardzo smaczne śniadania. Dobra lokalizacja, blisko centrum.
Za ewentualnie minus można uznać taki drobiazg jak konieczność wychodzenia na zewnątrz w drodze do restauracji. Woda w kranie podgrzewana przez bojler. Uwaga! Można się oparzyć!

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Tomek0873
Zrecenzowano: 25 września 2016

Korzystaliśmy z dwupoziomowego apartamentu na piętrze V i VI. Wyposażanie bardzo dobre. Widok na podworzec z parkingiem samochodowym. Panorama najbliższa niestety z widokiem na kominy elektrociepłowni co przytłacza. Ulica przy której zlokalizowany jest hotel w całości opanowana przez cyganów. Pozostawienie samochodu na ulicy obarczone dużym ryzykiem start. Koniecznie trzeba za opłatą auto wprowadzić na dziedziniec wewnętrzny hotelu. Śniadanie hotelowe bardzo urozmaicone i do niego jakichkolwiek zastrzeżeń nie wnoszę. Kawiarnia w której jest podawane fajna i czynna do późna w nocy. Mimo posiadania pokoju od podworca z ulicy słychać awanturujących się mieszkańców lokali socjalnych ( chodzi mi o cyganów), jest to jedyna niedogodność jaka mnie spotkała. Zapomniałem podkreślić, że apartament miał 2 balkony, na jednym z nich mogliśmy się poczuć bliżej gwiazd pijąc miejscowe piwo. Hotel mimo wszystko jest blisko centrum i przejście do niego nie stanowi jakiegokolwiek problemu.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi