“Pyszne jedzenie w czeskim stylu”
U vsech certu — recenzja

U vsech certu
Nr 37 wśród 1 172 Restauracje (Brno)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Jedno z pierwszych miejsc gdy wchodzimy do rynku od strony południowo wschodniej. Tradycyjny gulasz był przepyszny, wyprażany ser 4.5/5. Niestety obsługa mocno średnia mająca problem z angielskim. Na szczęście kelnerka poleciła smaczne piwo ;)

Dziękujemy, hubert2608

Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przejazdem do Brna na obiadek. Szukaliśmy miejsca z tradycyjną Czeską kuchnią i nasze nogi zawędrowały właśnie tu. Wystrój ciekawy w stylu karczmy. Obsługa bardzo sprawna i miła. Na jedzenie nie czekaliśmy zbyt długo. Odnośnie smaku to dobrze przyprawione, wyraziste potrawy. Zamówiliśmy wołowinę i wieprzowinę w sosie z knedlami. Potrawy trochę ciezkostrawne, ale w smaku bardzo dobre.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 31 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pub restauracja typowo czeska, z dodatkiem ciekawych czartów-diabłów pod sufitem :)
Zjedliśmy tam standardowy smażony ser w grubej panierce z domowymi frytkami.
Polecamy tamtejsze piwo i solidny kielich wina, także późnym wieczorem kiedy już niestety kuchnia jest zamknięta.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przytulna knajpka w czeskim stylu. Dobre czeskie jedzenie , porcja nie do przejedzenia:) świeże nagradzane piwo i przemiły kelner:) czego chcieć więcej:)))
Polecamy

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 882darian
Zrecenzowano 8 sierpnia 2016

Jedzenie bardzo smaczne choć trochę czekaliśmy. Było jednak sporo ludzi więc rozumiem :) Piwko za to i startery przyniesione szybko. Muzyka w pewnym momencie zaczęła drażnić ucho. No chyba, że ktoś lubi brzmienie Prodigy. Ogólnie, żeby wpaść na szybko to ok. Mają dobre piwo.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Beatka M

U vsech certu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brno, South Moravian Region

Byłeś(-aś) w U vsech certu? Podziel się wrażeniami!