Ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 11 marca 2018
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Ciekawe miejsce; do południa targ owocowo-warzywny, po południu czyściutki plac z ciekawymi obiektami. Na środku znajduje się barokowa fontanna Parnas. Została zbudowana w końcu XVII wieku; wszystkie elementy i postaci mają swoje symboliczne znaczenie; przedstawia jaskinię z posągiem Heraklesa; na szczycie alegoria Europy; rzeźby trzech kobiet symbolizują trzy starożytne imperia: Persję, Grecję, Babilon. w części zachodniej - XVIII wieczna Kolumna Trójcy Świętej

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to zwykly mały targ, na którym miejscowi sprzedają lokalne produkty, najczęściej warzywa i kwiaty. Mnie to miejsce nie zachwycilo.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, 996pawe_b
Zrecenzowano: 11 marca 2018

W odróżnieniu od podziemi, miejsce lekko przereklamowane. Mały targ wewnątrz starego miasta. Nie miałem wrażania jakiejś dla mnie nowej jakości.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 25 marca 2017

Od wieków na tym placu jest targ na którym sprzedaje się owoce i warzywa. Drugi obok Nemesty Svobody najważniejszy plac starego Brna. Atrakcyjny także baz handlu.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, Tomek0873
Zrecenzowano: 2 września 2016

Niewielki targ warzywno - owocowy, który rozkłada się codziennie na Placu Zielnym. Po popołudniu nie ma już śladu po sprzedawcach. Cenowo - można wypatrzeć okazję. Ale jak dla mnie przez to, że ten targ zwija się codziennie wydawał mi psujący wygląd placu. Plac całkiem ładnie się prezentuje bez handlowców.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Krzysiek-chrispu