“Oczekiwałam więcej”
Pivo & Basilico — recenzja

Pivo & Basilico
Nr 214 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Włoska, Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Hradčany i Letná
Zrecenzowano 3 września 2019

Niestety nieco się zawiodłam, choć restauracja jest polecana przez innych. Makaron, który dostałam był dość przeciętny, słabo doprawiony, nijaki. Pizza również słabo doprawiona. Mogę polecić jedynie knedliki z wędzonym mięsem i kapustą – były bardzo aromatyczne.

Dziękujemy, Kaarolii

Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy:
- pizzę capriccisa
- sałatkę włoską
- krem pomidorowy
- cappucino
- herbata

Jedzenie bardzo dobre. Miła obsługa.
Wnętrze dosyć ładne. Polecam restaurację.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Roman S
Zrecenzowano 19 września 2017

Restauracje poleciła mi moja mama. Poszliśmy więc na obiad ale już na dzień dobry kelner zachowała się w stosunku do nas co najmniej niestosownie. Restauracja ma dwa poziomy, chcieliśmy zejść na dół bo nie widzieliśmy stolika na 7 os. Niestety kelner na nas tak ryknął tekstem "czego tam szukamy", że odechciało nam się wszystkiego i gdyby nie to, że byliśmy głodni a szczególnie dzieci to byśmy wyszli. W końcu udało nam się usiąść, kelner łaskawie rozsunął nam stół i usiedliśmy składając zamówienie. Zamówiliśmy dwa półmiski mięs dla naszych mężczyzn, mówili że smaczne, my z koleżanką zamówiłyśmy lazanie, która okazała się mdła i nijaka(nie polecam) , z czego o drugiej lazanii kelner zapomniał, przyniósł jak już my kończyliśmy obiad. Dzieci dostały frytki z mięsem z kurczaka ale średnio im smakowało. Jedzenie ocenami na średnie, natomiast kawa wyśmienita.
Reasumując jedzenie "może być" obsługa marna w dodatku do rachunku nalicza od razu napiwek, nie uzgadniając czy na niego zasłużyli.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja jak najbardziej na 5, obsluga miła, dogaduje się w paru językach. Porcje spore i w dobrej cenie (co w Pradze jest rzadkością). Desery genialne, kto zamówi ciasto czekoladowe na pewno się nie zawiedzie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, PiotrC102610
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niedobre dostaliśmy kurczaka którego zreklamowalismy i kelner po spróbowaniu sam go wypluł nie był w stanie zjeść. Stek również był niedobry pizza bardzo tłusta. Ogólnie rozczarowanie

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Martyna N

Pivo & Basilico — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pivo & Basilico? Podziel się wrażeniami!