Praga

“Odpoczynek od zgiełku Pragi”
Cafe No 3 — recenzja

Cafe No 3
Nr 4 wśród 197 Desery (Praga)
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 13 września 2019

Do tej kawiarni trafiliśmy z polecenia Tripadvisor i nie żałujemy. Odetchnęliśmy od zgiełku zatłoczonej Pragi. W zacisznym miejscu wypiliśmy pyszne cappuccino i zjedliśmy równie wyborny sernik. Niestety nie jest to miejsce dla rodzin z dziećmi. Właściciel z trwogą zerkał na naszą latorośl eksplorującą nowe miejsce. Jego reakcja przyśpieszyła nasze wyjście z kawiarni. Mimo to polecamy wszystkim zaciszne Cafe No 3.

Dziękujemy, Wagabundy

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zajść, by uciec od zgiełku i wszechobecnych kołaczów Przyjemnie i przytulnie, pyszna kawa i czekolada.

Dziękujemy, kasiakes
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto skręcić w boczną uliczkę na Starym Mieście, aby doświadczyć tego niezwykłego i spokojnego miejsca. Kawa smakuje jak we Włoszech. Podana jest elegancko przez uprzejmą obsługę. Podczas dwudniowego pobytu w Pradze dwukrotnie odwiedziłem kawiarenkę. Polecam, aby wejść i nabrać sił przed kolejnym zwiedzaniem Pragi.

Dziękujemy, GabrielMarceli
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Urocza Kawiarnia i bardzo miła obsługa. Bardzo pyszna kawa! Miejsce jest bardzo małe, ale to jego zaleta.

Dziękujemy, krzysztofk863
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała aromatyczna kawa, bardzo miły właściciel. Warto zboczyć kilkadziesiąt metrów od głównego traktu, aby cieszyć się w ciszy i miłej atmosferze, aromatem pysznej kawy. Polecam!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 382damianp

Cafe No 3 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe No 3? Podziel się wrażeniami!