“Musisz odwiedzić :) ”
Johnny Pizza — recenzja

Johnny Pizza
Nr 2 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Okolica: Praga 2
Okolica: Praga 2

Jak jesteś w Pradze to musisz odwiedzić to miejsce. Pizza się nie mieści w pudełko, a jest przepyszna. Chętnie tutaj wrócimy :)

Dziękujemy, Jakub Michał B

Lokal maleńki, może się zdarzyć że nie będzie miejsca gdzie usiąść, ale w takim wypadku warto wziąć pizze na wynos, bo jest naprawdę obłędna! Bardzo polecam!!!

Dziękujemy, 704urszulak
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Lokal niewielki, ale udało nam się znaleźć miejsce. Przepyszna pizza w bardzo dobrej cenie. Na pewno tu wrócimy przy kolejnej wizycie w Pradze.

Dziękujemy, EwaMariaK
Zrecenzowano 23 lutego 2019

Przepyszna, prawdziwie włoska pizza w bardzo przystępnych cenach, w lokalu duży ruch, najlepiej wziąć pizzę na wynos bo nie ma za dużo miejsca żeby usiąść i w spokoju się nią rozkoszować, wieczorem czas oczekiwania to ok 20 min.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, agg_sza
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam dzięki opiniom na tripadvisor, nie zawiedliśmy sie. Pizza bardzo duża i bardzo smaczna. Minusem może być sam wystrój lokalu oraz brak płatności kartą jednak smak pizzy i przemiły właściciel nadrabiają te mankamenty :)

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, karolinaw461

Johnny Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Johnny Pizza? Podziel się wrażeniami!