“Wspaniałe miejsce”
Johnny Pizza — recenzja

Johnny Pizza
Nr 1 wśród 5 940 Restauracje (Praga)
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo mały i cieżko znaleźć miejsce żeby usiasc w środku, ale można wziąć pizzę na wynos i zjeść w pobliskim pięknym parku. Jeśli chodzi o sama pizzę to jest ona przepyszna. Jest to prawdziwa włoska pizza, która zachwyca smakiem i nie jest ciężka, można zjeść cała pizzę samemu i oprócz poczucia sytości i ogromnej radości nie bedzie towarzyszyć nikomu poczucie ciężkości.

Dziękujemy, Zosia M

Zrecenzowano 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w mieście!!! Pizza serowa wymiata. Malo miejsca w środku. Nie można płacić kartą. Poza tym nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, skuty8
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszna pizza, na bardzo cienkim cieście. Szeroki wybór pizzy. Przemiła obsługa. Warto poczekać kilka minut i cieszyć się pysznym daniem.

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza z dobrej jakości składnikami, na początku myślałem ze będzie średnio jak zobaczyłem pizzę na kawałki, ale nic bardziej mylnego, zamówiłem cała pizzę i była świetna :)
Do tego ( właściciel ) chyba bardzo miły i uprzejmy .
Polecam !!:)

Dziękujemy, Mateusz K
Zrecenzowano 16 lipca 2017

Super jedzenie, super obsługa oraz bardzo fajny, malutki lokal. Duży wybór pizzy. Zamówiona pizza na cieniutkim, chrupiącym cieście z odpowiednią ilością bardzo smacznych dodatków. W sprzedaży również pojedyncze kawałki pizzy.

Dziękujemy, Adam K

Johnny Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Johnny Pizza? Podziel się wrażeniami!