“Świetne jedzenie.”

Restaurace U Mecenáše
Nr 296 wśród 6 572 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Bardzo dobra lokalizacja. Sporo stolików na zewnątrz, wnętrze bardzo ciekawe. Polecam, my wrócimy!

Dziękujemy, dami_te_pe

Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem i byliśmy pozytywnie zaskoczeni chcieliśmy spróbować czeskich knedlików więc skusiliśmy się na lunch z gulaszem - jedzenie było pyszne a piwo orzeswiające. Obsługa bardzo szybko się nami zajęła na jedzenie i picie czekaliśmy bardzo krótko. Wróciliśmy kolejnego dnia

Dziękujemy, Sylwia_JW
Zrecenzowano 9 maja 2019

Majówka w tym roku nie uraczyła nas piękna pogodą, więc zmoknięci i głodni po długim zwiedzaniu wstąpiliśmy do Restaurace U Mecenase. Jedzenie było bardzo dobre i lekkie. Wzięliśmy grillowaną pierś kurczaka z warzywami, a znajomi grillowany ser.

Dziękujemy, MaenerysPhoenix
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa kelnerska. Sam kener podszedł do stolika bardzo szybko a na zamówienie nie czekaliśmy dłużej iż 5 minut. Dania bardzo dobre i syte. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, slaw87
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój ciekawy. Lokalizacja dobra. Menu bogate. Obsługa miła i sprawna. Moje knedliki z gulaszem super, wersja z kotlecikami także zacna, a dziecko zachwala kaczkę. Do tego kuflowe piwo i suma 5+

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, PiotrG77

Restaurace U Mecenáše — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurace U Mecenáše? Podziel się wrażeniami!