“Czeskie jedzenie”
U Kroka — recenzja

U Kroka
Nr 105 wśród 6 580 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Praga 2
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak nie być w Pradze i nie zjeść knedli...i zjedliśmy a do tego po piwie no może dwa piwa czarne:). Jedzenie smaczne ( chociaż jak dla mnie odrobinę za słony gulasz, ale co tam może kucharz zakochany i posilił dwa razy:)). Bardzo dużo gości w lokalu. Przyjemna atmosfera i obsługa.
Dziękujemy :)

Dziękujemy, 899arletas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarkFru, Manažer, U KrokaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Bardzo dziękuję za miłą recenzję i wizytę!

• Więcej języków

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo dobra restauracja, pyszne jedzenie i pięknie podane. Duży wybór dań, świeże lemoniady. Obsługa bardzo miła. Golonka w ciemnym sosie Kozel mega! Polecamy :) Dobrze jest zrobić wcześniej rezerwację stolika.

Dziękujemy, karolinalina_k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarkFru, Manažer, U KrokaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za miłą wizytę i odwiedziny. Dziękujemy za podzielenie się doświadczeniami!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji w Pradze. Pyszne jedzenie. Dobre ceny. Napiwki nie są wymuszane jak to jest w zwyczaju u Czechów. Kuchnia tradycyjna czeska. Wszystko jest bardzo dobre, dania, desery, wina czy tez tradycyjne czeskie piwa. Obsługa dla klientów rozmawia w kilku językach. Dużym plusem jest możliwość złożenia rezerwacji stolika przez internet lub telefonicznie. Wszystko wtedy czeka przygotowane i gotowe.
Szczerze polecamy!

Dziękujemy, DamianMarta
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarkFru, Manažer, U KrokaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe przemówienie i wizytę!

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czytaliśmy o niej a że blisko Wyszechradu, więc po drodze , przy okazji zwiedzania. Mieliśmy szczęście od razu stolik dla 4 osób, ale sala duża i duży ogródek( choć tam widziałem raczej stoliki dla dwóch) ( widziałem też łączenie stolików dla większej grupy w głównej sali), jak zaczynaliśmy jeść nagle bez problemu było dużo wolnych miejsc. Można też rezerwować przez internet. Kuchnia różna, czeska i inna. Największy wybór czeskich smaków z dotychczasowych wizyt. Przede wszystkim zupy trzy do wyboru, w tym czosnkowa i ziemniaczana. Wybór knedlików też duży. Jedzenie smaczne. Obsługa szybka, bez problemu. Ceny normalne praskie. Polecam , choć trochę daleko od centrum, ale przy zejściu z Wyszechradu.

Dziękujemy, 674jerzyj
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Trafiliśmy do Kroka z polecenia innych opinii i nie zawiedliśmy się. Restauracja jest oblegana - już nawet około 12-13 ciężko o miejsce - nam na szczęście się udało ;) zamówiliśmy dania z oferty dnia i był to świetny wybór - nie dość, że były tańsze niż dania z karty (około 130-180 koron za danie główne), to nie musieliśmy długo czekać, a potrawy były świeże i przepyszne - cielęcina w sosie musztardowym i ziemniaczane krokieciki to był strzał w dziesiątkę ;) jedyny minus, że nie podają sałatek / surówek do dań i trzeba je domawiać osobno, ale to pewnie kwestia kultury jedzenia w tym kraju. Wystrój jest bardzo elegancki i nowoczesny. Polecam wszystkim, którzy mają w planie odwiedzić urokliwą Pragę, aby uwzględnili lunch w tym miejscu w planie swojej wycieczki :)

Dziękujemy, lobosek94

U Kroka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Kroka? Podziel się wrażeniami!