“Najlepsza restauracja ”
Plny Pekac — recenzja

Plny Pekac
Nr 783 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Okolica: Praga 1 (centrum)
Okolica: Praga 1 (centrum)

Najlepsze jedzenie jakie jedliśmy dotychczas w Pradze. Porcje duże. No i oczywiście pyszne piwo. Polecam każdemu kto będzie mial okazje być w Pradze.

Dziękujemy, Marcin P

Zrecenzowano 3 września 2019

Lokal troszkę na uboczu ale warto do niego zawitać. Jego lokalizacja to atut i gwarancja spokojnej miłej atmosfery. W menu każdy znajdzie coś dla siebie, ceny może nie najniższe ale jak na tak duże porcje są do zaakceptowania i nie odbiegają od okolicznych restauracji.Pan witający gości przed lokalem okazał się bardzo pomocny w wyborze dań. Myślę ze jeśli jeszcze kiedyś odwiedzimy Pragę to być może wrócimy do tego lokalu.

Dziękujemy, Slawekbaka
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Przesympatyczny Pan, który zaprasza na wejściu. Ceny przystępne, a porcje solidne. Mimo surowego klimatu, bardzo fajna atmosfera. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, PiotrekTrojmiasto
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Plny P, Manažer, Plny PekacOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2018

Dziękuję bardzo za uznanie naszej firmy, ponieważ jest to dla nas największa nagroda - zadowolony klient.

Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam miła obsługa i pyszne czeskie jedzenie i do tego całkiem dobre ceny . Byliśmy z ekipą dwa razy i było ok . Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Tomasz K

Bardzo dziękuję za ocenę, która nam się podobała i wierzymy, że zaszczycisz nas w przyszłości.

Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy makaron, pizza i czeskie jedzenie. Bardzo miła obsługa. Pycha. Byliśmy cała 5 osobowa rodzina. Przyjęto nas miło i do końca obsłużono fajnie

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, RobertK2597
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Plny P, Manažer, Plny PekacOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2018

Bardzo dziękuję za ocenę, na którą czekamy. Jesteśmy zadowoleni z naszych opinii na temat żywności i personelu i mamy nadzieję, że do nas wrócicie w przyszłości.

Plny Pekac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Plny Pekac? Podziel się wrażeniami!