“U Houdka”
U Houdků — recenzja

U Houdků
Nr 359 wśród 6 580 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Žižkov
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jedzenie pierwsza klasa, porcje duże-pięknie podane. 2,5 km od Starego Miasta, ale warto pokonać ten dystans. Ceny uważam, że są bardzo przystępne( zupa dnia, trzy drugie dania, sałatka grecka i dwa piwa - koszt około 600 kr) Wiadomo ile ludzi tyle opinii, ale ja z czystym sumieniem polecam.

1  Dziękujemy, Grzegorz C

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenia dużo i tanio. Mało kuchni tradycyjnej, czeskiej. Dominuje kuchnia europejska. Jedzenie bez rewelacji i niestety obsługa również. Niemiły, oschły duży Pan „kelner”. Rachunek wystawiony ręcznie na papierku, brak menu z drinkami.

Dziękujemy, Sylwia G
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Mimo, że lokaj nie przyciąga swoim wystrojem to jedzenie zdecydowanie zachęca. Przepyszny gulasz z knedliczkiem oraz zupka to jest to czego w tym dniu było mi potrzeba. Polecam

Dziękujemy, Olga M
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w sumie Ok, ale brak tradycyjnych czeskich dań typu knedliczki. Jedzenie dla wszystkich, ceny przystępne. Sam lokal nie powala, a łazienka wręcz odstrasza.

Dziękujemy, 356b_a_ejk
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja ma tyle pozytywnych recenzji, że postanowiliśmy ją odwiedzić. Przy tak ładnej pogodzie usiedliśmy na zewnątrz. Stoły nie są niestety wcale czyszczone. Kelner, którego poprosiłam o wyczyszczenie stołu, zareagował z niezrozumieniem i obrazą. Zamówiliśmy krążki cebulowe, golonkę, żeberka i schab z serem. Na jedzenie czekaliśmy godzinę. I niestety nie opłacało się. Dania były zupełnie bez smaku. Schab był bardzo suchy, żeberka to same chrząstki z tłuszczem. Jedynie golonka była miękka i soczysta, ale bez smaku. Ceny były w porządku. Ja do tego lokalu nie poszłabym jeszcze raz.

Dziękujemy, Miauczek

U Houdků — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Houdků? Podziel się wrażeniami!