“Obiad”
Ferdinanda — recenzja

Ferdinanda
Nr 521 wśród 6 572 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Nové Město (Nowe Miasto)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Fajna restauracja,zamówiliśmy golonkę,porcja ogromna dla co najmniej 3-4 osób .Bardzo smaczna.Obsługa miła.Przystępne ceny.

Dziękujemy, Katarzyna W

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

... co okazało się dopiero przy uregulowaniu rachunku. Ale chyba przyzwyczajeni do tego, po prostu wyszłam do bankomatu który mi wskazano w okolicy. I wróciłam zapłacić:) Jadłam smażony ser (ok) i frytki (mrożone, nie robione na miejscu). Widziałam na innych stołach pokaźne golonki, który mi się zajadano.

Dziękujemy, T1249HIpaulinas
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam golonkę dla 3 osób (naje się co najmniej 5 osób), pikantny „utopenec” do piwa - bezcenny. Polecam wszystkim zwiedzającym Pragę. Klimat starej praskiej piwiarni. Nawet kelner przeniesiony z epoki socrealizmu.

Dziękujemy, PrzemoZ71
Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, bardzo miła obsługa. Wystrój bardzo ciekawy. Z karty wybraliśmy klasykę. Ceny super. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, monikar35
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne, przyjemna atmosfera. Nie trzeba długo czekać na jedzenie, miła obsługa. Polecam!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 842tomaszw

Ferdinanda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ferdinanda? Podziel się wrażeniami!