“Nie tylko dla vegetarian”

Lehka Hlava - Clear Head
Nr 63 wśród 5 945 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 1 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Długo zastanawialiśmy sie nad wyborem restauracji w Pradze na lunch. Lehka Hlava okazała sie strzałem w dziesiątkę. Przepyszne bardzo dobrze przyprawione dania. Polecam szczególnie zupę gulaszowa z "hlava ustricna" oraz lasagne. Przemiły personel oraz Menager restauracji. Zaskakujący wystrój mile uzupełnia posiłek.

Dziękujemy, Olga D

Zrecenzowano 11 czerwca 2017

Restauracja jest piękna i niepowtarzalna. Urządzona ze smakiem. Samo przebywanie w jej wnętrzu jest odprężające. Obsługa jest bardzo serdeczna. A jedzenie - przepyszne! Zamówiliśmy z chłopakiem porcję dla dwojga i według mnie spokojnie najadłyby się z niej 3-4 osoby. Cena za danie obiadowe waha się w okolicach 200-240 koron. Dlatego warto odmówić sobie jakieś przekąski w okolicach mostu Karola i pieniążki przeznaczyć na zjedzenie tutaj. Gorąco polecam!

Dziękujemy, jswiebodowka
Zrecenzowano 22 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, jedzenie bardzo dobre, ale niestety ceny nie należą do niskich. Chyba najlepsza z wegańskich restauracji w Pradze. Duży wybór w menu, ciekawe kompozycje dań, pomysłowe. Warto odwiedzić, ale przy wyjeździe rodzinnym łączy się to z dużym wydatkiem...

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 27 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

wspaniale jedzenie weganskie..przystepne ceny,swietna lokalizacja(przy moscie karola),super obsluga a dania na najwyzszym poziomie.najlepsza knajpa wege w jakiej bylem

Dziękujemy, tombedi2003
Zrecenzowano 3 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie wege poszedłem z dziewczyną na wakacjach super sprawa dania kuchni z całego świata naprawdę poleć w pradze top wege restauracji !!

Dziękujemy, Mateusz O

Lehka Hlava - Clear Head — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lehka Hlava - Clear Head? Podziel się wrażeniami!