“Najgorsza obsługa w Pradze ”
Restaurace U Fleku — recenzja

Restaurace U Fleku
Nr 1 201 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska, Pub
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Nové Město (Nowe Miasto)

Na wstępie kelnerzy proponują wszystkim nalewkę zanim wybierze się coś z menu, nalewka słodka, bez polotu i bez mocy, płacimy za nią jak za dwa piwa przy kasie, mimo że wyglada to jak darmowy aperitif w każdej innej dobrej restauracji. Jedzenie smaczne, kelnerzy natrętni, zamiast notować sobie wszystko co zamawiamy na swoich notatnikach, zapisują pozycje na kartce pozostawionej przy naszym stoliku tworząc nieprzyjemną atmosferę, jak przychodzi do płacenia jesteśmy informowani że napiwek nie jest w cenie (co nie dziwi), ale w momencie jak chciałem zostawić napiwek wartości około 3-4% zamówienia (z powodu braku innych drobnych pieniędzy) kelner z oburzeniem wydał mi resztę i nie chciał przyjąć tak „drobnych pieniędzy” po czym wygonił mnie ruchem ręki z restauracji.

Dziękujemy, 642wojciechs
  • Więcej języków

Czeski biesiadny klimat w 100%. Smaczna strawa, dobre piwko, wspaniala atmosfera. Obowiązkowe miejsce na mapie każdego turysty w Pradze.

Dziękujemy, ajlenob
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mniam:) super atmosfera, znakomite piwo i knedle. Trafiliśmy przypadkiem-fajne miejsce i dużo poznanych ludzi z całego świata.

Dziękujemy, 899arletas
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kultowe miejsce, wymieniane w każdym przewodniki po Pradze. Fantastyczne piwo i międzynarodowe towarzystwo, tak rozbawione, że po wymianie narodowych pieśni z różnych stron świata trzeba było jeszcze zaprezentować ludowe tańce, co niektóre na stołach. Jedyne i niepowtarzalne wrażenia.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jeżeli chcesz być naciągnięty na rachunku, chcesz dostać danie z zimnym sosem i mięsem i wyschniętymi knedlikami, chcesz dostać w prezencie becherovkę, za którą potem policzą Ci trzykrotną wartość z menu = U Fleku zaprasza!

PS Posłuchaj co mówią kelnerzy półgłosem o Tobie i sąsiadach - prawdopodobnie zostaniesz zwyzywany.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, lwkowalski

Restaurace U Fleku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurace U Fleku? Podziel się wrażeniami!