“Dobre piwko”
U Zlateho Slona — recenzja

U Zlateho Slona
Nr 543 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska, Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 5 września 2019

Mają naprawdę duży wybór dobrego piwka, niestety nie jedliśmy nic w tym miejscu ale zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie tym miejscem i wieczny brak stolików więc może i jedzenie jest tam dobre, następnym razem sprawdzimy :)

Dziękujemy, edytab10

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przez przypadek bo wyglądała że korzysta z niej dużo lokalsów. Gulasz bardzo dobry, piwo podawane z pianą na 3 palce zresztą bardzo dobre. Duży gwar można trochę poczuć lokalną kulturę. Byliśmy 2wa razy I jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, LightPacker464676
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018

Restaurację odwiedziliśmy na podstawie b.dobry opinii w pierwszy wieczór po przybyciu. Lokal w samym centrum Pragi w jednej z setek uliczek starówki po drodze do mostu Karola. Czysto, schludnie i średnio smacznie. Zjedliśmy tradycyjny czeski gulasz z pampuchami (kluski na parze) oraz smażony ser. Całość ok. ale beretu nie zrywa. Bez większych problemów powinniście znaleźć lokale ze smaczniejszym jedzeniem. Cenowo średnia paryska. Kelnerzy nastawieni głównie na napiwki komunikują się w różnych językach - również w polskim. Bez przesadnej uprzejmości, raczej na zasadzie obsłużyć, skasować i następny.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, lesiek1908
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Takiej pogardy i chamstwa ze strony kelnera jeszcze nie doświadczyłem. Usiedliśmy przy stoliku i chcialem zamowic piwo, kelner zapytal sie czy tylko piwo bez jedzenia. Kiedy odpowiedzialem ze tak zabral menu i kazal nam pojsc gdzie indziej.Niemily i chamski wobec innych gosci. Szczerze nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Nullcoffie
Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kelner z wielka laska nas obsłużył. Piwo podal z pogardą. Mnóstwo piany w kuflu, bardzo nieumiejętne nalane

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Mateusz S

U Zlateho Slona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Zlateho Slona? Podziel się wrażeniami!