“Totalna masakra”
Restaurant U Prince — recenzja

Restaurant U Prince
Nr 4 991 wśród 6 578 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Francuska, Czeska, Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Knajpa bardzo negatywnie nas zaskoczyła.
Jedzenie przeciętne, obsługa mało komunikatywna i nieuprzejma.
Szalę goryczy przepełniły ukryte opłaty doliczane do rachunku-jedna za za obsługę kelnerską,a druga bardzo enigmatyczna-do tej pory nie wiemy za co...

Dziękujemy, Maxipime

Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna knajpa w samemu centrum. Droga ale z pysznym jedzeniem. O 23 zostaliśmy przyjść i jako ostatni goście i bez problemu zamowilismy kolację, wszystko pyszne i super miła obsługa.

Dziękujemy, Matias100a
Zrecenzowano 6 maja 2019

Obsługa bardzo nieuprzejma, szczególnie jakiś dziwny naganiacz. Po zamówieniu lodów za 25 zł sztuka nie można usiąść przy stoliku, mimo iż ponad połowa jest pusta. Naganiacz biega jak oszalały i wszystkich przegania. W pełni odradzam wizytę w tej restauracji jak i zakup jakichkolwiek produktów które serwują, co czynią w myśl zasady "płać i spadaj".

Dziękujemy, SebastianPraga
Zrecenzowano 28 listopada 2017

Bardzo smaczna i niedroga restauracja. Pyszne jedzenie, krótki czas oczekiwania, dogodna lokalizacja na Starym mieście.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, m_rozacka
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie jedliśmy tu, odrzuciły nas negatywne komentarze z TripAdvisor :), ale polecamy miejsce do wieczornego romantycznego posiedzenia przy drinku - duży wybór - ciekawie podane, ceny wysokie ).

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, endrjui

Restaurant U Prince — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant U Prince? Podziel się wrażeniami!