Praga

“NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM”
U Vejvodu — recenzja

U Vejvodu
Nr 4 941 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)

Kelnerki oszustki doliczają rzeczy których nie zamawialiśmy, ani nie zjedliśmy (precle, orzeszki). Obsługa fatalna, 20 minut oczekiwania na kelnera, który z łaską podszedł, a było ich tam 7 przy zupełnie pustej sali (6 zajętych stolików).

Dziękujemy, wojbkrk

Zrecenzowano 10 września 2019

Tragedia, rozliczanie na stoły. Byliśmy wycieczką. Policzono chyba nawet sól i krople oleju... Zapłacony chleb zabrano, bez poinformowania. Nie przygryzać niczego na stole, bo za wszystko policzą. Obowiązkowo napiwek do rachunku... Czegoś takiego nigdzie nie widziałam. Do stolika doliczane osoby, których nie było... Nigdy więcej, omijać szerokim łukiem, bo w dodatku drogo. Dzień prędzej zjedliśmy to samo za połowę tej ceny...

Dziękujemy, ElenaB4178
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, porcje ogromne, miły lokal, podziemia w starym browarze. Na minus brak możliwości płatności kartą w ogródku restauracyjnym.

Dziękujemy, piotro913
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Jedzenie bardzo przeciętne A rachunek kosmiczny. Czujemy się oszukani. 3 małe butelki wody kosztują więcej niż trzy piwa!!!! Nigdy więcej. Czytajcie najpierw opinie A potem zdecydujcie
My niestety nie sprawdziliśmy;( no i nie da się zapłacić kartą więc czeka was wycieczka do bankomatu

Dziękujemy, Ewelina Ł
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Doliczone ukryte opłaty, o których nie informują kelnerzy, za obsługę, za rezerwację - mimo iż większość stolików była wolna za 3 burgery + sałatka zapłaciłem 320pln. Nigdy tam nie wrócę, ze względu na oszukane ceny oraz tragiczną obsługę. Nikomu nie polecam.

Dziękujemy, Adamos80

U Vejvodu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Vejvodu? Podziel się wrażeniami!