“Nie polecam nikomu!!!”
U Vejvodu — recenzja

U Vejvodu
Nr 4 937 wśród 6 578 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 10 września 2019

Tragedia, rozliczanie na stoły. Byliśmy wycieczką. Policzono chyba nawet sól i krople oleju... Zapłacony chleb zabrano, bez poinformowania. Nie przygryzać niczego na stole, bo za wszystko policzą. Obowiązkowo napiwek do rachunku... Czegoś takiego nigdzie nie widziałam. Do stolika doliczane osoby, których nie było... Nigdy więcej, omijać szerokim łukiem, bo w dodatku drogo. Dzień prędzej zjedliśmy to samo za połowę tej ceny...

Dziękujemy, ElenaB4178

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, porcje ogromne, miły lokal, podziemia w starym browarze. Na minus brak możliwości płatności kartą w ogródku restauracyjnym.

Dziękujemy, piotro913
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Jedzenie bardzo przeciętne A rachunek kosmiczny. Czujemy się oszukani. 3 małe butelki wody kosztują więcej niż trzy piwa!!!! Nigdy więcej. Czytajcie najpierw opinie A potem zdecydujcie
My niestety nie sprawdziliśmy;( no i nie da się zapłacić kartą więc czeka was wycieczka do bankomatu

Dziękujemy, Ewelina Ł
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Doliczone ukryte opłaty, o których nie informują kelnerzy, za obsługę, za rezerwację - mimo iż większość stolików była wolna za 3 burgery + sałatka zapłaciłem 320pln. Nigdy tam nie wrócę, ze względu na oszukane ceny oraz tragiczną obsługę. Nikomu nie polecam.

Dziękujemy, Adamos80
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Byłem z kolegami w tej restauracji,tragedia oszustwo i tyle kelnerzy doliczają sami sobie napiwki i to ogromne ,do rachunków dobijają piwa i potrawy które nie były zamawiane.Złodziejstwo.nie polecam.

Dziękujemy, Adrian K

U Vejvodu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Vejvodu? Podziel się wrażeniami!