“Nietrafione danie”
Naše maso — recenzja

Naše maso
Nr 1 wśród 95 Szybkie posiłki (Praga)
Kuchnie: Tania restauracja, Czeska
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)

Jako fanatycy tatary, zamówiliśmy to danie w tym lokalu. Był to kompletny niewypał. Tak to miejsce bardzo oblegane.

Dziękujemy, mikim248

Jedzenie pyszne ale bardzo drogie w stosunku do ilości. Dwa małe cheesburgery, człowiek dalej głodny a 80zl poszło.

Dziękujemy, 677macieka
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Co do jakości dań i ich świeżości nie mozna mieć zastrzeżeń to wielkość porcji i cena wydają się nieadekwatne. Za równowartość 200 sk jadałem lepsze i większe burgery. Także mnie nie porwało.

Dziękujemy, Pmc_white
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było naprawdę przepyszne ale... Warunki w lokalu nienajlepszy jak na ilość gości która się tu przewija, obsługa słabo doradza co zamówić (mi nie doradzono pomimo pytań a przy kasie okazało się że "zamówiłam" dwa najdroższe dania) i jeszcze jedno "ale" co do ceny - produkty są najwyższej jakości ale wielkość porcji niektórych dan zasługuje na niższe ceny. Jednak pomimo ale, zjedliśmy tu pyszna kolacje.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano 20 marca 2019

MIęsiwo świeże, pięknie podane. obsługa bardzo miła, kelnerki bardzo przystojne :)
ceny może nie najniższe ale za tę jakość warto zapłacić parę dukatów.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, QBasinsky

Naše maso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Praga, Bohemia

Byłeś(-aś) w Naše maso? Podziel się wrażeniami!