“Taras”
Terasa U Prince — recenzja

Terasa U Prince
Nr 1 206 wśród 5 853 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Francuska, Czeska, Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 1 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na taras głównie ze względu na widok, który okazał się faktycznie piękny. Co prawda wypiliśmy tylko herbatę, ale nie możemy napisać nic złego. Kelner miły, obsługa szybka. Można płacić w €.

Dziękujemy, couplegoals

Zrecenzowano 20 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Taras na dachu kamienicy na Rynku przerobiony na restaurację. Fajne widoki, pyszne jedzenie. Duży wybór drinków. Ładnie podane. Miła obsługa. Byliśmy w tym miejscu już drugi raz i w obu przypadkach siedzieliśmy po 3 godziny delektując się miejscem m, jedzeniem i piciem. Polecam

Dziękujemy, ColoLeoRio
Zrecenzowano 31 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo mile miejsce na dachu hotelu U Prince.
Fajny widok na starowke. Ceny srednie. Jak na Prage to nie jest bardzo drogo. Choc tanio tez nie. Dobre jedzenie. Obsluga nawet mila, co w Pradze jest rzadkoscia.
Bylismy tam w grudniu, caly taras byl dobrze ogrzany.
Polecam.

1  Dziękujemy, Zen E
Zrecenzowano 4 sierpnia 2015

jedzenie niesmaczne, obsługa nieuprzejma.....nie polecam. dookoła rynku jest sporo fajnych knajpek w których można smacznie zjeść.

Dziękujemy, Małgorzata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michaela B, Quality Manager, Terasa U PrinceOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2015

Dear Malgorzata K,

Thank you writing your review.

I am very sorry you were not fully satisfied with the food chosen and service provided. I would like to kindly ask you to provide more particular information regarding your food order and lack of service. We will be then able to use your valuable opinion for improving our service.

We look forward to hearing from you soon.

KInd regards,

Michal Stříbrský
Residence Manager

Zrecenzowano 3 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Taras u princa..gdyby to był tylko taras,to by było super.
Po pierwsze diablo drogo,co byłoby zrozumiałe biorąc pod uwagę lokalizację. Niestety jakość jedzenia (3na krzyż stare liście sałaty,z kawałkiem smacznej szynki i 1 pomidorkiem koktajlowym,ale za to bez dresingu,to u nich sałata szefa) mówiąc o ilości pozostawia wiele do życzenia,do rachunku dodawana jest kwota za nakrycie(sól i pieprz-choćbys go nie używał) oraz napiwek.
Po drugie, to właśnie słabe jedzenie, a po trzecie obsługa,która robi niedyskretne miny za plecami gości.
Nie dziwię się, że nie pozwalają robić zdjęć.

Dziękujemy, Wawrzyniec S

Terasa U Prince — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Terasa U Prince? Podziel się wrażeniami!