Tylko dla fanów ;)

John Lennon Wall

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019
walczakowa
Kalisz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 662)

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Rozumiem historię tego miejsca, jednak za mojego punktu widzenia obecnie nie jest warta czasu - można zerknąć przy okazji spaceru w tej okolicy. Aktualnie są to po prostu bazgroły, wszystkie bardziej efektowne rysunki zostały już dawno przykryte przez przypadkowe podpisy.

Dziękujemy, Pamela R
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nic nadzwyczajnego. W sezonie letnim pełno ludzi. Graffiti średniej jakości. Większość ściany zamazana podpisami przyjezdnych, tylko czoło Johna Lennona wystawało, widocznie tak wysoko nikt nie dosięga.

Dziękujemy, annac767
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na mój gust zbyt kolorowo i zbyt duży nieład.
dla mnie nie jest to nic ładnego, ani wartego odwiedzenia, ale ja się nie znam.
Oczywiście dużo ludzi. Mnie się nie podobało

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 19 stycznia 2019

Dla mnie super miejsce. Kolorowe i pełne zakręconych ludzi, plus muzyka Lennona grana i śpiewana na żywo. W styczniu nie ma aż tylu turystów, więc można spokojnie obejrzeć cały mural, który żyje już od dawna swoim życiem.
Raczej dla fanów, dla pozostałych, to będzie po prostu pobazgrana ściana ;)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Natasza N
Zrecenzowano: 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wybrać się na zwiedzanie Pragi w styczniu. Bez problemu idzie zrobić zdjęcie na tle całej ściany, chociaż mnie ona nie urzekła

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
12  Dziękujemy, walczakowa