Otwarte dzisiaj: 11:00 - 14:00, 21:00 - 00:00
Zapisz
Niby ciekawe ale nie do końca

Wystrój wnętrza zachęca do wejścia, dużo można się dowiedzieć ale tak naprawdę muzeum dość skromne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2020
arek880401
Kudowa Zdrój, Polska
Ciekawe muzeum

Nie ma tutaj tematów tabu, ale z pewnością można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy jak dawniej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2020
patrykuwem
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 257)

Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum maszyn erotycznych, miejsce do którego trafiłem przypadkiem.
Muzeum znajduje się w ciasnej i zatłoczonej uliczce w pobliżu ratusza. Zwiedziłem to muzeum ponieważ wygrała we mnie ciekawość i musiałem wejść. Znajdują się tu wszelkiego rodzaju zabawki i akcesoria erotyczne z różnych okresów, z czasów gdy nie było baterii, lateksu itp.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Bartosz T
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Na co komu zabytki? Na co galerie sztuki? Najciekawsze w Pradze jest muzeum seksu, a raczej maszyn erotycznych.
Bardzo ciekawa i ekscytująca ekspozycja zabawek erotycznych używanych w różnych okresach, nawet kilkaset lat temu. Pomysłowe, czasem lekko przerażające gadżety erotyczne, które pobudzają wyobraźnię.
Za wizytę w dwie osoby zapłaciliśmy 500 koron. Sporo, ale warto zainwestować w super muzeum i wystawę, która naprawdę zainteresuje.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano: 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum nie warte swojej ceny, nieduże, obskurne.
Spodziewałem się może czego innego, ale pod koniec wystawy zaczynają pokazywać bardzo hardkorowe rzeczy, gdzie zbiera się na wymioty.
Największy minus to ten cenowy, 250 KČ za bilet.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, milloymiller
Zrecenzowano: 31 października 2018

Muzeum posiada ciekawą ekspozycje. Można trochę się pośmiać, można też się zdziwić widząc niektóre przedmioty :) Film erotyczny z dawnych lat, który jest puszczany w kinie muzeum sprawia raczej wrażenie komedii :) Muzeum jest nieduże, więc idealnie nadaje się na szybką wizytę.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, goonia
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018

Miejsce interesujące, zaskoczy każdego odwiedzającego. Nie jest za duże, ale niektóre eksponaty na pewno utkwią w pamięci. Wszytko jest elegancko opisane i nawet dodatkowo koło eksponatów znajdziemy rysunki przedstawiające instrukcje obsługi ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Paula C