“Nie wiem co powiedzieć.”
U Zelene Brany — recenzja

U Zelene Brany
Nr 1 386 wśród 6 576 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Praga 6
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyna dobra pozycja to piwo. Sznycel bez soli i pieprzu, kluski zbite na kamień. Męża kaczka była Ok, ale kapusta do niej okropna.

Dziękujemy, paulinap161

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Pyszne tradycyjne czeskie jedzenie w bardzo dobrej cenie. Zupy smakowały nawet wybrednej 1,5 rocznej córce. Codziennie fajne zestawy obiadowe.

Dziękujemy, Dominika C
Zrecenzowano 13 września 2018

Smacznie i nie drogo, a obsługa pomocna w tłumaczeniu potraw. Są stoliki również na zewnątrz. Polecam gdy szuka się smacznych lokalnych potraw.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, bogus_awj
Zrecenzowano 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Czekajac na tramwaj wpadlismy na piwo. Typowy czeski bar z powiewem prlu czyli klimatycznie i swojsko. Polecam osobom szukajacym czeskich klimatów.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, staarr75
Zrecenzowano 1 października 2016 z urządzeń przenośnych

Cena miejsce jedzenie wszystko polecam:-))) zawsze wracam i zawsze po czesku pysznie regionalnie duzo lokalesow:-)

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, _ukaszl752

U Zelene Brany — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Zelene Brany? Podziel się wrażeniami!