Zrecenzowano: 17 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Brudny pokój i łazienka. Niewytarte kurze, pajęczyny.
Sala w której bylo serwowane śniadanie rowniez brudna, stara. Hotel ogólnie zaniedbany,niewyremontowany.
W trakcie pobytu dwie noce z rzędu odbywało się wesele. Hałas. Nie dało się odpocząć. Nikt też nie raczył nas uprzedzić.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Marta Ł
Zrecenzowano: 19 marca 2017

Zatrzymaliśmy się w tym Hotelu na dwa dni. Miejsce oddalone od centrum jakies 15 min pociągiem. Blisko jest do staci i pociągi jeżdża co 30 min. Okolica bardzo fajna i fajne restauracje na centrum. Choć jak nam sie nie wydawało to okolica ładna.
W Hotelu dośc czysto bardzo fajna Pani z Recepcji miła i usmiechnięta. Śnmiadania smaczne choć na drugi dzien były zimne kiełbaski w podgrzewaczu ale widocznie sie komuś zapomniało ale to się zdarza. Ogólnie fajne miejsce na nocleg i spokojne.

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, MatiW9
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelSvornost, Manager, Hotel SvornostOdpowiedź udzielona 20 marca 2017

Dziękujemy za wizytę i za ocenę naszej pracy

Zrecenzowano: 1 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel oddalony od centrum okolo 15 min komunikacja miejska. 10km piechota do starego miasta. Dostalismy (para) pokoj na poddaszu, 36 (z drzwiami przechodnimi do pok 37, ktore po pertraktacjach zostaly zamkniete). Pokoj czysty, zorganizowany, lazienka w porzadku, jedyny minus to rustykalne wykonczenie oraz duchota w pokoju z powodu braku okna. Widac ze hotel nie byl odnawiany. Obsluga raczej mila, pomocna. Sniadania naprawde dobre, piwo w barze tanie i dobre.
Polecamy odwiedzic dzielnice Zizkov szczegolnie mlodym ludziom oraz tym ktorzy chca zwiedzic nie tylko stare miasto.

Hotel rather ok but 15min by train/bus from old town. Rooms are cleen and comfotable but rooms on the 3rd floors are stuffy and hot. Rather for people with car or young people. Bar is really chep and OK. Breakfast are delicious.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano: 11 czerwca 2016

Zatrzymaliśmy się w tym hotelu po wykupieniu oferty z groupona. Wybraliśmy ofertę pokoju dwuosobowego ze śniadaniem, wifi, parkingiem dokonaliśmy rezerwacji mailowo i wtedy wszystko było ok...
Niestety jak dotarliśmy na miejsce okazało się, że dostaliśmy pokój czteroosobowy BEZ łazienki .. tzn łazienka była, ale na końcu korytarza. Zgłosilismy reklamację u recepcjonisty, który stwierdził, iż nie ma innego pokoju i nie potrafił powiedzieć jak to możliwe że w hotelu 3 * są lub jest pokój bez łazienki ! W ramach rekompensaty wręczył nam czeskie wino i uznał że sprawa jest załatwiona..
Jedyny plus hotelu to bliskość stacji kolejowej, którą można dojechać do centrum miasta.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wifi jest bezpłatne, ale na ostatnim piętrze nie działa .. zbyt słaby zasięg routera.
Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, nati902016
Zrecenzowano: 16 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel na obrzeżach Pragi, bardzo blisko od stacji kolejowej Dolni Pocernice. Dojazd do centrum najlepiej pociągiem, kursuje co 30 minut. Hotel w prawie 100letnim budynku, z zewnątrz widok bardzo ladny,zadbany. W środku duzo informacji na temat Pragi, historia hotelu, okolicy. Obsługa miła, pomocna, pokoje eleganckie, komfortowe, duże łóżka. Śniadania w postaci bufetu, minus brudne stoły. Jedzenie świeże, dużo naa słodko. Ogolnie polecam hotel, mozna odpocząć od zgiełku i hałasu w Dolnych Pocernicach.

Termin pobytu: luty 2016
1  Dziękujemy, mateuszs948