“Prawdziwa czeska knajpa. ”
U Rotundy — recenzja

U Rotundy
Nr 274 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)

Odwiedziliśmy lokal na początku września 2019, oczywiscie trafiliśmy tu na podstawie pozytywnych recenzji...no i się nie zawiedliśmy! Miejsce szczerze możemy polecić osobą, które chcą poczuć się jak lokalny klient, a nie turysta którego chce się oskubać. Miejsce niby w centrum, ale jednak na uboczu. Pyszne jedzenie (próbowaliśmy kilku pozycji), dobre i tanie piwo. W tym lokalu można poczuć, że naprawdę jest się w Pradze- gwar czeskiego języka, a w telewizji hokej. Niech Was nie zdziwi, że obsługa zapisuje na karteczkach wszystko co zamówiliście (naszym zdaniem super opcja). Z czystym sumieniem polecamy i jak będziemy jeszcze w Pradze na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, pultyn91

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Prawdziwa Czeska knajpa... Dobre piwo, dobre czeskie jedzenie w jeszcze lepszej cenie. Ilość "lokalsków" o czymś świadczy...;)

1  Dziękujemy, 120micha_p
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Fajne miejsce z klimatem. Jedzenie bardzo dobre i w przystępnych cenach. Najtańsze piwo jakie piłam w Czechach :)

Dziękujemy, EwaMariaK
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ten lokal prze duże „P” jak POLECAM . Z przyjaciółmi i się najedliśmy i piwa popiliśmy . Ceny umiarkowane a i jedzenie zacne czeskie bez komercji i frytutry.
POLECAM- POLECAM i na pewno tu wrócę przy najbliższej okazji - Iras

1  Dziękujemy, Grubyiras
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko i smacznie :) polecamy!

Zamówiliśmy smażony ser edam i świnke.

Bez zarzutów, obsługa mówi po Polsku.

Na jednym piwie nie zostaniecie ;)

1  Dziękujemy, mattpozzz

U Rotundy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Rotundy? Podziel się wrażeniami!