Praga

“Super pizza i tania”
Pizza Sicilia — recenzja

Pizza Sicilia
Nr 2 325 wśród 6 585 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Ogródek
Okolica: Nové Město (Nowe Miasto)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza za nie wielkie pieniądze. Jestem tutaj drugi raz. Pizza z pieca opalana drewnem. Produkty dobre. Cena za pizzę diavola 130kc, piwo 60 kc. Widać jak kucharz robi pizzy cały czas albo ktoś przychodzi albo na wynos. Mały płac zabaw oraz dużo miejsc do siedzenia. Tramwajem podjeżdża się i je. Jedna pizza na miejscu druga na wynos. Jestem drugi raz i się nie zawiodłem. Trzeba poczekać jakieś 30 min ale warto.

Dziękujemy, Sniegocm

Termin wizyty: grudzień 2017
Zrecenzowano 15 października 2016

Termin wizyty: październik 2016

Pizza Sicilia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Sicilia? Podziel się wrażeniami!