Praga

“Bardzo smaczne”
Just!Bagel — recenzja

Just!Bagel
Nr 298 wśród 6 585 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Na wynos
Okolica: Nové Město (Nowe Miasto)

Pyszne śniadanie, za 300CZK najedliśmy i napiliśmy się we dwójkę. Pierwszy raz Nam tak smakowało, że wróciliśmy. Przemiła obsługa, ceny ok, smak na 5+.

Dziękujemy, Aleksandra S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hanak715, Owner, Just!BagelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Thank you very much!!! We love bagels :-) Enjoy Prague!

Zrecenzowano 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bajgle dobre, ale nic poza tym. Ktoś z bardzo małym zoladkiem może się najeść, poza tym to raczej opcja typu przekąska, na mały głód. Ceny średnie, ale jedzenie przygotowywane na miejscu w moment.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, RubyBanana
Zrecenzowano 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Do wyboru kilka rodzai bajgli, nic więcej tam do jedzenia nie zdołamy znaleźć. Bajgle smaczne, jednakże niezbyt duże, przez co osoby bardzo głodne, głodu nie zaspokoją. Ceny przeciętnie, obsługa miła.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 355kasiag
Zrecenzowano 28 marca 2018

Duże menu a w nim świetnie skomponowane kanapki. Do tego miła obsługa i całkiem wygodne kanapy i mamy przepis na idealne śniadanie!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, P1ot3r
Zrecenzowano 24 września 2017

Bardzo smaczne jedzenie, bardzo przyjemny personel! Miło ciepło smacznie! Polecam każdemu na śniadanie czy kolacje SUPER

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hana K, Owner, Just!BagelOdpowiedź udzielona 25 września 2017

Thank you very much! :-) Our pleasure! Hana

Just!Bagel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Just!Bagel? Podziel się wrażeniami!