“Syto”
Restaurace U Matejicku — recenzja

Restaurace U Matejicku
Nr 184 wśród 6 578 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Nové Město (Nowe Miasto)

Kolanko wieprzowe i kaczka do tego piwo oczywiście...
Porcje ogromne, ceny niskie, akceptują karty płatnicze bez kłopotu.
Lokal lekko na uboczu więc nie ma w nim tłumów turystów, wprawdzie wygląda jak rasowa pijalnia piwa ale to tylko pozory.
Obsługa bez problemu mówi po angielsku.

Warto przejść kawałek za most Karola.

Dziękujemy, mincel82

Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Poszlismy zacheceni recenzjami i nie zalujemy. Jedzenie smaczne i w przystepnych cenach. Żeberka godne polecenia!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, k-czuba
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Miloslav M, Manažer, Restaurace U MatejickuOdpowiedź udzielona 24 lutego 2019

Dziękuję bardzo ❤️

Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy restauracji, żeby zjeść obiad i trafiliśmy tu sugerując się dobrymi opiniami. Po wejściu do lokalu myśleliśmy, że to zwykła pijalnia piwa... Wystrój raczej barowy. Jednak miły kelner zapewnił, że to również restauracja. Zamówiliśmy marynowany ser camembert, zupę czosnkową, ziemniaczane gnochi, kurczaka z knedliczkami oraz napoje. Jedzenie rewelacyjne, typowa czeska kuchnia, bardzo smaczna. Dość tłusta i praktycznie bez warzyw, ale w końcu taka jest. Porcje spore, ledwo zjedliśmy. Rachunek za wszystko 585 CZK.
Jeśli chcecie spróbować typowej czeskiej kuchni, w stosownej atmosferze miejscowych stałych bywalców to naprawdę warto tu zajrzeć!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 481ewab
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce niedaleko od ścisłego centrum, niewymuszone i przyjemne. Ceny przystępne. Za bardzo smaczne zacierki ziemniaczane (w menu knajpy opisane jako gnocchi) zasmażane z kiszoną kapustą i kiełbasą zapłaciłem 130 koron.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, grzegorzk363
Zrecenzowano 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy niechcący, dostaliśmy pyszne piwo, miła obsługę, zamówiliśmy cokolwiek, bo umieralismy z głodu i to byl strzał w 10. Przyjemna atmosfera.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, RubyBanana

Restaurace U Matejicku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurace U Matejicku? Podziel się wrażeniami!