“Smacznie :) ”

Restaurace Pod Vysehradem
Nr 139 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Praga 2

Warto odwiedzić jeśli jesteś w pobliżu. Danie specjalne dla dwóch osób bardzo smaczne. Miła obsługa i fajna atmosfera, polecam każdemu.

Dziękujemy, Jakub Michał B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko. W przystepnej cenie. Super. Zajrzè tu następnym razem. Wypad na weekend udany w 100 procentach

Dziękujemy, ramishphotography
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Moja sześcioosobowa rodzinka zamówiła sześć różnych potraw. Każdy zachwalał swoją. Zamówiłam żeberka, których smak był rewelacyjny....bo były wędzone, pieczone! Profesjonalna miła obsługa!

Dziękujemy, Maria Danuta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: radek j, Vlastník, Restaurace Pod VysehrademOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Děkujeme za Vaší recenzi a budeme rádi, když nás opět navštívíte.

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Doskonały stosunek ceny do jakości. Miła obsługa. Brak kolejek. Dobra atmosfera.

Dziękujemy, jezyk777
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: radek j, Vlastník, Restaurace Pod VysehrademOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Děkujeme za Váš příspěvek a budeme rádi, když nás opět navštívíte.

Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywną oceną zajrzeliśmy do restauracji. Zamówiliśmy żeberka i omlet, do tego piwko i grog na rozgrzanie. Nie zawiedliśmy się, wszystko smaczne, na pewno nie odgrzane w mikrofali. Porcje słuszne za rozsądne (jak na Pragę) pieniądze.
W lokalu bez problemu można płacić kartą. Ogólnie polecam, jest tutaj znacznie taniej jak na starówce.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Marcin W

Děkujeme za Váš příspěvek a budeme rádi, když nás opět navštívíte.

Restaurace Pod Vysehradem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurace Pod Vysehradem? Podziel się wrażeniami!