“Z czystym sumieniem polecam!”
Lokál Dlouhááá — recenzja

Lokál Dlouhááá
Nr 527 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)

Wybrałem się z dziewczyną z obiadokolacje do tej knajpy. Po wejściu ukazał się naszym oczom istny tłum ludzi, którzy przy ogólnej wesołości opróżniali kufle piwa i zajadali się potrawami. Podszedł do nas kelner i znalazł w niecała minutę wolny stolik (jeżeli przychodzicie zjeść a nie tylko pić to stolik znajdzie się szybciej ;) ). Obsługa dobrze mówiła po angielsku i była bardzo miła. Ceny jak na tę część Pragi są ok. Za to dania... Cóż pisać, pyszności. Żałuję że nie mogłem spróbować wszystkiego bo po jednym daniu i zupie byłem najedzony. Jeżeli jesteś w Pradze to odwiedź to miejsce koniecznie. Wystrój nie powala ale w tym cały urok tego miejsca, za to jedzenie mmmm...

Dziękujemy, _ukaszg585

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piwko dobre :) nie było czasu na jedzenie bo stoliki były zarezerwowane, więc dobrze zadzwonić wcześniej jeśli chce się iść wieczorem coś zjeść.

Dziękujemy, Gedwyn93
Zrecenzowano 22 maja 2019

Z pobytu w tej restauracji jesteśmy zadowoleni, piliśmy piwo oraz jedliśmy ser oraz gulasz. Wszystko było smaczne, tylko te porcje były niewielkie. Pomimo rozmiarów, nasze żołądki zostały całkiem nasycone, lecz nie tak całkowicie.

Dziękujemy, force221
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba zaznaczyć ze lokal jest bardzo głośny, takze jeżeli szukacie kameralnego miejsca, lepiej wybrać sie gdzie indziej. Obsluga bardzo mila i na wysokim poziomie, szybko podano wszystkie dania. Zamówiliśmy gulasz z wołowych policzkow z knedlem - na piątkę zupe - na piątkę, ser smażony - na czwórkę, wariacja kiełbasek na 4,5. Piwa b.dobre. Ogólnie polecamy Lokal. Ceny standardowe, trzeba liczyć ok 100zl-120 zl za obiad dla dwóch osób.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni przez Honest Guy'a odwiedziliśmy ten lokal w celu zjedzenia czegoś dobrego. Obsługa była miła i komunikatywna. Smażony ser był smaczny i bardzo pożywny. Niepotrzebnie zamówiliśmy jeszcze dwa dania, bo ser bardzo nas nasycił. Niestety pozostałe dania były w małych porcjach i szczerze mówiąc to niespecjalnie nam smakowały. Jak w barze mlecznym - bez szału. Do tego lokal jest niesamowicie hałaśliwy, a ceny są normalne (za dwa sery, dwa dania, sok i kofole zapłaciliśmy ~800czk), więc nie specjalnie widzę powód dla którego miałbym tam wracać. Lepiej poszukać czegoś bardziej kameralnego. Trochę dziwi mnie popularność tego miejsca.

Dziękujemy, lubieusmiech

Lokál Dlouhááá — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lokál Dlouhááá? Podziel się wrażeniami!