Praga

“Piwko”
Lokál Dlouhááá — recenzja

Lokál Dlouhááá
Nr 530 wśród 6 584 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piwko dobre :) nie było czasu na jedzenie bo stoliki były zarezerwowane, więc dobrze zadzwonić wcześniej jeśli chce się iść wieczorem coś zjeść.

Dziękujemy, Gedwyn93

Zrecenzowano 22 maja 2019

Z pobytu w tej restauracji jesteśmy zadowoleni, piliśmy piwo oraz jedliśmy ser oraz gulasz. Wszystko było smaczne, tylko te porcje były niewielkie. Pomimo rozmiarów, nasze żołądki zostały całkiem nasycone, lecz nie tak całkowicie.

Dziękujemy, force221
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba zaznaczyć ze lokal jest bardzo głośny, takze jeżeli szukacie kameralnego miejsca, lepiej wybrać sie gdzie indziej. Obsluga bardzo mila i na wysokim poziomie, szybko podano wszystkie dania. Zamówiliśmy gulasz z wołowych policzkow z knedlem - na piątkę zupe - na piątkę, ser smażony - na czwórkę, wariacja kiełbasek na 4,5. Piwa b.dobre. Ogólnie polecamy Lokal. Ceny standardowe, trzeba liczyć ok 100zl-120 zl za obiad dla dwóch osób.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni przez Honest Guy'a odwiedziliśmy ten lokal w celu zjedzenia czegoś dobrego. Obsługa była miła i komunikatywna. Smażony ser był smaczny i bardzo pożywny. Niepotrzebnie zamówiliśmy jeszcze dwa dania, bo ser bardzo nas nasycił. Niestety pozostałe dania były w małych porcjach i szczerze mówiąc to niespecjalnie nam smakowały. Jak w barze mlecznym - bez szału. Do tego lokal jest niesamowicie hałaśliwy, a ceny są normalne (za dwa sery, dwa dania, sok i kofole zapłaciliśmy ~800czk), więc nie specjalnie widzę powód dla którego miałbym tam wracać. Lepiej poszukać czegoś bardziej kameralnego. Trochę dziwi mnie popularność tego miejsca.

Dziękujemy, lubieusmiech
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smażony ser- porażka. Smakował jak twarda podeszwa, nie był nawet ciepły. Nieporozumienie, z efektem bolącego brzucha do końca wieczoru.
Gulasz był trochę lepszy, jednak tez da się znaleźć zdecydowanie lepsze miejsce na obiad. Nie polecam

Dziękujemy, malgosiaa_r

Lokál Dlouhááá — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lokál Dlouhááá? Podziel się wrażeniami!