“Czeska kuchnia w pysznej odsłonie”
Tlusta Mys — recenzja

Tlusta Mys
Nr 147 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Praga 1 (centrum)

Lokal wizualnie nie jest najpiękniejszy, ale jedzenie ma pyszne. Polecam zupę czosnkową (grzanki, ser, boczek) oraz smażony ser. Porcje spore, można się najeść.

Dziękujemy, mikim248

Miła obsługa, jedzenie pyszne szczególnie brambrok- super doprawiony. Polecam z chęcią wrócę. Za dwa piwa, brambrok oraz ser z frytkami zapłaciliśmy 393CZK. Warto

Dziękujemy, Aleksandra S

Po opiniach przeczytanych w internecie spodziewaliśmy się pysznej, domowej czeskiej kuchni za rozsądne pieniądze. Niestety - nie dość że obsługa była niemiła to obiad pozostawiał wiele do życzenia. Niby wszystko świeże ale smak nie porywał a porcje nie były specjalnie duże tak jak ludzie opisywali w komentarzach. Ceny również nie były niskie, każdy dodatek (ziemniaki, sałatka) trzeba było zamawiać osobno co jeszcze bardziej podbijało cenę. Za te pieniądze idzie zjeść dużo ciekawsze jedzenie w Pradze. Nie polecam...

1  Dziękujemy, O1987OAaleksandrap

Bardzo dobre jedzenie, do tego rozsądne ceny. Wyprazany syr jako klasyk :)
Bardzo polecamy na obiad podczas zwiedzania.

Dziękujemy, 677macieka

Tłusta Mysz to restauracja z kuchnią czeską, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów. Bardzo przyjemna nazwa zachęca do odwiedzenia i spróbowania nie tylko czeskich knedlików, ale i pysznego sera smażonego czy najlepszych na świecie czeskich piw. Trzeba poczekać na wolny stolik, ale naprawdę warto. Każdy wychodzi stąd najedzony i zadowolony. Podoba mi się tutejszy klimat, smaczne jedzenie i sympatyczna obsługa kelnerska. Na pewno przy następnej wizycie w Pradze ponownie tutaj wpadniemy, by zjeść coś miejscowego.

Dziękujemy, IzaMrowik

Tlusta Mys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tlusta Mys? Podziel się wrażeniami!