“PYSZNE”
Tlusta Mys — recenzja

Tlusta Mys
Nr 145 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Praga 1 (centrum)

Miła obsługa, jedzenie pyszne szczególnie brambrok- super doprawiony. Polecam z chęcią wrócę. Za dwa piwa, brambrok oraz ser z frytkami zapłaciliśmy 393CZK. Warto

Dziękujemy, Aleksandra S

Po opiniach przeczytanych w internecie spodziewaliśmy się pysznej, domowej czeskiej kuchni za rozsądne pieniądze. Niestety - nie dość że obsługa była niemiła to obiad pozostawiał wiele do życzenia. Niby wszystko świeże ale smak nie porywał a porcje nie były specjalnie duże tak jak ludzie opisywali w komentarzach. Ceny również nie były niskie, każdy dodatek (ziemniaki, sałatka) trzeba było zamawiać osobno co jeszcze bardziej podbijało cenę. Za te pieniądze idzie zjeść dużo ciekawsze jedzenie w Pradze. Nie polecam...

1  Dziękujemy, O1987OAaleksandrap

Bardzo dobre jedzenie, do tego rozsądne ceny. Wyprazany syr jako klasyk :)
Bardzo polecamy na obiad podczas zwiedzania.

Dziękujemy, 677macieka

Tłusta Mysz to restauracja z kuchnią czeską, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów. Bardzo przyjemna nazwa zachęca do odwiedzenia i spróbowania nie tylko czeskich knedlików, ale i pysznego sera smażonego czy najlepszych na świecie czeskich piw. Trzeba poczekać na wolny stolik, ale naprawdę warto. Każdy wychodzi stąd najedzony i zadowolony. Podoba mi się tutejszy klimat, smaczne jedzenie i sympatyczna obsługa kelnerska. Na pewno przy następnej wizycie w Pradze ponownie tutaj wpadniemy, by zjeść coś miejscowego.

Dziękujemy, IzaMrowik

Rewelacja, pyszne jedzenie za małe pieniądze. Potwierdzam dobre opinie, napewno tam wrócimy. Czeski klimat. Same pozytywy

Dziękujemy, 243dankap

Tlusta Mys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tlusta Mys? Podziel się wrażeniami!