“Nie tego się spodziewaliśmy...”
Tlusta Mys — recenzja

Tlusta Mys
Nr 145 wśród 6 576 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Praga 1 (centrum)

Po opiniach przeczytanych w internecie spodziewaliśmy się pysznej, domowej czeskiej kuchni za rozsądne pieniądze. Niestety - nie dość że obsługa była niemiła to obiad pozostawiał wiele do życzenia. Niby wszystko świeże ale smak nie porywał a porcje nie były specjalnie duże tak jak ludzie opisywali w komentarzach. Ceny również nie były niskie, każdy dodatek (ziemniaki, sałatka) trzeba było zamawiać osobno co jeszcze bardziej podbijało cenę. Za te pieniądze idzie zjeść dużo ciekawsze jedzenie w Pradze. Nie polecam...

1  Dziękujemy, O1987OAaleksandrap

Bardzo dobre jedzenie, do tego rozsądne ceny. Wyprazany syr jako klasyk :)
Bardzo polecamy na obiad podczas zwiedzania.

Dziękujemy, 677macieka

Tłusta Mysz to restauracja z kuchnią czeską, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów. Bardzo przyjemna nazwa zachęca do odwiedzenia i spróbowania nie tylko czeskich knedlików, ale i pysznego sera smażonego czy najlepszych na świecie czeskich piw. Trzeba poczekać na wolny stolik, ale naprawdę warto. Każdy wychodzi stąd najedzony i zadowolony. Podoba mi się tutejszy klimat, smaczne jedzenie i sympatyczna obsługa kelnerska. Na pewno przy następnej wizycie w Pradze ponownie tutaj wpadniemy, by zjeść coś miejscowego.

Dziękujemy, IzaMrowik

Rewelacja, pyszne jedzenie za małe pieniądze. Potwierdzam dobre opinie, napewno tam wrócimy. Czeski klimat. Same pozytywy

Dziękujemy, 243dankap
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni recenzjami innych użytkowników odwiedziliśmy tłusta mysz za pierwszym razem zamówiona zupa czosnkowa i zimny talerz mięso do piwka za drugim camembert smażony (z sosem bardzo dobre) oraz frytkami które były wyśmienite. Z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, Gedwyn93

Tlusta Mys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tlusta Mys? Podziel się wrażeniami!