Praga

“Pysznie”
Tlusta Mys — recenzja

Tlusta Mys
Nr 147 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni recenzjami innych użytkowników odwiedziliśmy tłusta mysz za pierwszym razem zamówiona zupa czosnkowa i zimny talerz mięso do piwka za drugim camembert smażony (z sosem bardzo dobre) oraz frytkami które były wyśmienite. Z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, Gedwyn93

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko, pyszny syr, gularz i spagetti. Pyszna zupa czosnkowa. Miła i szybka obsługa. Wszyscy wyszli zadowoleni

Dziękujemy, 874hubertm
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Poszliśmy tam na obiad kierując się dość dobrymi opiniami.Wejście dla osób z problemami zdrowotnymi dość trudne.Wąskie schody by zejść do piwnicy.Sama knajpa może nie zachwyca ale klimat,blisko centrum no i jedzenie.Spróbowałam smażonego sera z frytkami i surówką(115 kc).Duża porcja.Smaczne, mąż chciał mięsko-więc ziemniaki z sosem i roladą z kurczaka z chyba szpinakiem (120KC) plus piwo czeskie nie pamiętam nazwy(ok 45 kc).Odpoczęliśmy tam po zwiedzaniu i wszyscy wyszli stąd zadowoleni. Tym bardziej jak zobaczyliśmy kolejkę kolejnych klientów na chodniku.(My byliśmy tam ok. 13:30).Okazało się,że godzinę póżniej czekalibyśmy w kolejce - bo było warto:smacznie i nie drogo.Polecam.Obsługa była również b. sprawna :)

Dziękujemy, basiador
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko dobre, a obsługa bardzo szybka i uprzejma. Jak na centrum Pragi ceny bardzo niskie. Bardzo blisko do Wełtawy i parku Kampa

Dziękujemy, 122asiao
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner przemiły. Jedzenie pyszne. Ceny rewelacyjne. Polecam to miejsce w 100%. Na pewno jak będę w Pradze tam wrócę.

Dziękujemy, aguchna

Tlusta Mys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tlusta Mys? Podziel się wrażeniami!