“intrygująca nazwa”
Tlusta Mys — recenzja

Tlusta Mys
Nr 145 wśród 6 578 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Poszliśmy tam na obiad kierując się dość dobrymi opiniami.Wejście dla osób z problemami zdrowotnymi dość trudne.Wąskie schody by zejść do piwnicy.Sama knajpa może nie zachwyca ale klimat,blisko centrum no i jedzenie.Spróbowałam smażonego sera z frytkami i surówką(115 kc).Duża porcja.Smaczne, mąż chciał mięsko-więc ziemniaki z sosem i roladą z kurczaka z chyba szpinakiem (120KC) plus piwo czeskie nie pamiętam nazwy(ok 45 kc).Odpoczęliśmy tam po zwiedzaniu i wszyscy wyszli stąd zadowoleni. Tym bardziej jak zobaczyliśmy kolejkę kolejnych klientów na chodniku.(My byliśmy tam ok. 13:30).Okazało się,że godzinę póżniej czekalibyśmy w kolejce - bo było warto:smacznie i nie drogo.Polecam.Obsługa była również b. sprawna :)

Dziękujemy, basiador

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko dobre, a obsługa bardzo szybka i uprzejma. Jak na centrum Pragi ceny bardzo niskie. Bardzo blisko do Wełtawy i parku Kampa

Dziękujemy, 122asiao
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner przemiły. Jedzenie pyszne. Ceny rewelacyjne. Polecam to miejsce w 100%. Na pewno jak będę w Pradze tam wrócę.

Dziękujemy, aguchna
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcecie zdjęć coś dobrego , czeskiego w miłym otoczeniu.z rewelacyjna obsługa i kiedy w swoim rodzaju klimatem - to jest to miejsce.jedzenie jest pyszne , porcje dla naprawdę głodnych - są ogromne !!!! Zamówiłem na przystawkę kiełbasę a na pierwsze pierś z kurczaka w placku.wszystko pyszne !!!!

1  Dziękujemy, Kwiatas
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Piwo zimne, jedzenie genialne świetnie doprawione, porcję duże na prawdę można się najeść. Obsługa bardzo mila. Za 4 piwa, wodę, cztery obiady zapłaciłem niecałe 900koron, na prawdę szczerze polecam wszystkim. Uwaga na startery wziąłem kiełbasę smażoną myślałem że dostanę mały kawałek A tu na stole wylądowała cała pięknie upieczona, miałem później problem żeby zejść cały zamówiony obiad

Dziękujemy, WalkiewiczRoman

Tlusta Mys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tlusta Mys? Podziel się wrażeniami!