Praga

“Warto wpaść ”
Tlusta Mys — recenzja

Tlusta Mys
Nr 147 wśród 6 585 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko dobre, a obsługa bardzo szybka i uprzejma. Jak na centrum Pragi ceny bardzo niskie. Bardzo blisko do Wełtawy i parku Kampa

Dziękujemy, 122asiao

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner przemiły. Jedzenie pyszne. Ceny rewelacyjne. Polecam to miejsce w 100%. Na pewno jak będę w Pradze tam wrócę.

Dziękujemy, aguchna
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcecie zdjęć coś dobrego , czeskiego w miłym otoczeniu.z rewelacyjna obsługa i kiedy w swoim rodzaju klimatem - to jest to miejsce.jedzenie jest pyszne , porcje dla naprawdę głodnych - są ogromne !!!! Zamówiłem na przystawkę kiełbasę a na pierwsze pierś z kurczaka w placku.wszystko pyszne !!!!

1  Dziękujemy, Kwiatas
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Piwo zimne, jedzenie genialne świetnie doprawione, porcję duże na prawdę można się najeść. Obsługa bardzo mila. Za 4 piwa, wodę, cztery obiady zapłaciłem niecałe 900koron, na prawdę szczerze polecam wszystkim. Uwaga na startery wziąłem kiełbasę smażoną myślałem że dostanę mały kawałek A tu na stole wylądowała cała pięknie upieczona, miałem później problem żeby zejść cały zamówiony obiad

Dziękujemy, WalkiewiczRoman
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Typowy bar . Solidne jedzenie typowe czeskie, choć wybór mały. Szybko podane, kelner rozumiał po polsku. Sale dwie , po 4-5 stolików, więc albo się ma szczęście i dużo jest wolnych albo nie i wszystko zajęte.

Dziękujemy, 674jerzyj

Tlusta Mys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tlusta Mys? Podziel się wrażeniami!